שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

מציאת נוטריון לצורך ביצוע פעולות משפטיות

מי שמחפש אחר נוטריון יכול לבצע סינון בין עורכי דין שונים. את הסינון כדאי לערוך על פי פרמטרים קבועים, אשר עוזרים לקצר את הזמן ולמקד את המאמצים. בראש ובראשונה, חיפוש אחר שירותים נוטריוניים תלוי באיזור גיאוגרפי. באיזור תל אביב והמרכז יש כמות גדולה של עורכי דין נוטריונים אך ניתן למצוא אותם גם באיזור השרון, חיפה, השפלה וכמובן הדרום. באיזור ירושלים פעילים עורכי דין נוטריון המנוסים בעבודה מול גורמים רשמיים. על כן, מציאת נוטריון בירושלים לא תדרוש מאמץ רב.

סוגי שירותים והתאמה ללקוח

שנית, הדבר החשוב ביותר בעת חיפוש אחר נוטריון הוא סינון על פי סוגי השירות. נוטריונים אמנם מוסמכים לספק שורה ארוכה של שירותים, טאך יש עורכי דין המתמחים בשירות מסוים בלבד. סינון לפי סוג השירות חייב לקחת בחשבון שירותים כמו תרגום נוטריוני, אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, אישור אפוסטיל ועוד. גם אישור הסכמי ממון, אישור חיים ואישור צוואה נוטריונית מחייבים פנייה אל עורך דין מנוסה ואדיב. כדאי לציין כי פנייה אל נוטריון כרוכה בתשלום מחיר קבוע המופיע בתעריף המפורסם על ידי משרד המשפטים. מצד שני, עדיין כדאי לבדוק מתי נדרשים שירותיו של נוטריון ומתי ניתן להסתפק באישור של עורך דין רגיל.

מדוע חשוב לבדוק באיזו שפה מתמחה הנוטריון?

ההתמחות בשפות היא פרמטר חשוב בבחירת שירותיו של נוטריון. היות ומדובר על עורך דין אשר מסמכיו מיועדים לשמש כראיה בפני רשויות בחוץ לארץ, הידע בשפות יקבע את ההתאמה של שירותי הנוטריון לצרכי הלקוח. השפות הפופולאריות בהן ניתנים שירותי נוטריון בישראל הן אנגלית, רוסית, ספרדית, פורטוגזית ורומנית, אולם יש נוטריונים המתמחים בשפות אחרות.

זמינות הנוטריון

הסינון האחרון בין שירותי נוטריון בחלקים שונים בארץ יכול להתבצע על פי סינון. יש לקוחות הזקוקים לשירותיו של נוטריון מוקדם ככל האפשר, לעומת אחרים אשר יכולים להמתין. כדאי להשתמש בפרמטרים הללו ולבחור עורך דין נוטריון אשר יבצע את תפקידו כהלכה, במהירות ובכפוף לאינטרסים של הלקוח. נוטריון הוא עורך דין עם מעמד מיוחד וכל אזרח רשאי לנצל זאת.

לקריאה נוספת באתר ראה:

שכר נוטריון

נוטריון ברמת גן

צוואה נוטריונית

נוטריון בתל אביב

חותמת אפוסטיל

Call Now Button