שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

בחירת נוטריון בתל אביב

מאת: אלעד שניר, צוות אתר Israelnotary

קשה לבחור נוטריון מבין היצע המשרדים הגדול בתל אביב. במאמר הבא נסביר מה היא הסיבה לבעייתיות ונציין את העקרונות החשובים אשר יבטיחו בחירה בנוטריון מקצועי, אמין ואדיב.

מעניין לראות כי מבין כל הערים בישראל, דווקא תל אביב אשר נחשבת לעמוסה ולגדולה ביותר עשויה להעמיד קשיים בפני לקוחות המעוניינים בשירותיו של עורך דין ונוטריון. בנוסף, צריך לזכור כי תופעה זו אינה ייחודית לישראל. גם בארצות הברית ובמדינות רבות באירופה הערים קשה לאתר במהירות בעלי מקצועות חופשיים כמו נוטריונים, עורכי דין, רואי חשבון וכדומה. ניתן לעמוד על מספר סיבות ותהליכים אשר יוצרים את המצב הזה.

ההיצע לא תמיד מקל על הלקוח

הסיבה הראשונה בגללה בחירה ואיתור של נוטריון בתל אביב היא משימה קשה קשורה אל ההיצע הגדול. ישנם מאות משרדי עורכי דין בתל אביב וכל אחד מהם פונה לקהל אחר. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מספרם הגדול אינו מקל על הלקוחות הלא מנוסים אלא מקשה עליהם. הם צריכים להכיר היטב את העוסקים בתחום, להשקיע זמן ומשאבים באיתור המשרד המתאים ולדאוג לקבל המלצות. במידה ומדובר על שירותי ייצוג במשפט, בחירת עורך הדין עשויה להיות החלטה גורלית. בעוד בערים קטנות ישנם מספר משרדי עורכי דין בלבד וכולם מכירים אותם, בתל אביב נפתחים ונסגרים מדי יום משרדים חדשים.

מגיעים לתל אביב מעיר אחרת? אתם לא לבד

סיבה נוספת המצביעה על הקשיים למצוא נוטריון בתל אביב היא ההבדלים בין תושבי העיר לאחרים המגיעים מבחוץ. כך זה בא לידי ביטוי:

1. מרחק – מי שאינו גר בתל אביב לא תמיד בקיא במרכזי המשרדים ובאופן ההתנהלות המקובל. לרוב, על מנת לפתור את הבעיה הזו מגיעים המבקרים בליווי קרוב משפחה או חבר מנוסה.

2. תחבורה – אי אפשר להתעלם מהעובדה כי תל אביב מחייבת נסיעה בתחבורה ציבורית או ברכב פרטי, עמידה בפקקים ולעיתים השקעה של זמן רב. מצד אחד, משרדי עורכי הדין המובילים בישראל נמצאים בתל אביב, אך מצד שני לא לכל האזרחים יש גישה נוחה אליהם.

יחד עם זאת, ראוי לציין כי דווקא בשנים האחרונות חל שיפור במצב. יותר משרדי עורכי דין ונוטריון עברו אל הפריפריה, בעוד גם בתוך תל אביב עצמה בוצעו שינויים על מנת להקל על המבקרים.

רשמו בפניכם: כך תבחרו את הנוטריון

למרות כל האמור לעיל, בחירת משרד עורכי דין ונוטריון בתל אביב לא חייבת להיות משימה קשה במידה ושומרים על העקרונות החשובים. כמו בעת בחירה של כל איש מקצוע, כדאי קודם כל לבצע הכנות מקדימות. ניתן להיכנס אל אתרי האינטרנט הייעודיים, לקרוא מידע על שירותי הנוטריונים המקובלים ולהבין את ההבדלים בין המשרדים השונים. הצעד הבא יכול להיות יצירת קשר טלפוני, אשר בו הלקוח פורס את תחום העניין והשירות אחריו הוא מחפש. מעבר לכך, יש לזכור כי פגישה ראשונה עם הנוטריון אינה מחייבת אף אחד מהצדדים. ניתן להגיע למשרד, לקבל חוות דעת מקצועית ורק לאחר מכן לקבל החלטה.

אל תוותרו על שירות מקצועי

הנוטריון הוא חלק חשוב בהתנהלות המשפטית בישראל, הן עבור עסקים והן עבור אזרחים פרטיים. לא כדאי לוותר על שירותיהם של נוטריונים בתל אביב, גם אם נדמה כי הבחירה ביניהם תהיה מסובכת. השקיעו את הזמן הדרוש בבחירת הנוטריון ונצלו את ההזדמנות על מנת ללמוד קצת על תחומי ההתמחות. נוטריונים נמצאים תחת פיקוח של משרד המשפטים וגופים אחרים, לכן פנייה אל משרד בכל עיר תבטיח עבורכם שירות וטיפול מקצועי. גם אם אינכם גרים במרכז, ישנם מקרים בהם עדיף להגיע אל נוטריונים בתל אביב על בסיס המלצות מאשר להתפשר על משרד הממוקם קרוב לעיר המגורים. היות והמחיר זהה בקרב כל שירותי הנוטריונים, העקרונות המנחים אתכם צריכים להיות אמינות, מקצועיות ואדיבות בלבד.

*למידע אודות בחירת נוטריון ברמת גן

Call Now Button