שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

תרגום מאזן – מאזנים

מאת: שירה אלה, צוות אתר Israelnotary

תרגום מאזן הוא תרגום של מסמך פיננסי. ישנן נסיבות שונות שבמסגרתן אדם נזקק לתרגום מאזן כמו למשל כאשר חברה בישראל מקימה סניף בחו"ל. תרגום מאזן זו מלאכה שיש לעשותה על פי התקנים והכללים החשבונאיים אחרת התרגום יהיה חסר תועלת.

כאשר לקוח זקוק לעבודת תרגם מאזן, עליו לפנות אל נוטריון המתמחה בתרגום מסמכים פיננסים או לחברת תרגום אשר הנה בעלת ניסיון בתחום. הקפדה על בחירת בעל המקצוע המתאים, תצמצם את הסיכוי לטעויות ולחוסר שביעות רצון.

חברות תרגום מציעות שירותי תרגום שונים אך לרוב אינן מתמחות באופן מלא ויסודי בכל תחומי התרגום. על כן, במידה ואנחנו לא פונים אל נוטריון לעבודת תרגום מאזן אלא לחברת תרגום, עלינו לבדוק היטב את תחומי התמחותה בתרגום ואת היקף ניסיונה בעבר.

בשל החשיבות הרבה של תרגום מאזן, רצוי לבקש מבעל המקצוע המלצות מלקוחות קודמים על מנת להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

תרגום מאזן – ידע מקצועי

לשם תרגום מאזן נדרש ידע רב בתקנים חשבונאיים, בחוקים רלוונטיים וכמובן בקיאות ענפה במושגים של ביטוח, שוק ההון וכדומה. במסגרת קבלת שירות של תרגום מאזן, ניתן לקבל גם תרגום של תלושי שכר, תוכניות עסקיות ועוד.

בשל המקצועיות והמומחיות הנדרשת על מנת לתרגם בהצלחה מאזן, נדרשת מן הלקוח תשומת לב בבחירת בעל המקצוע אשר יופקד על תרגום מאזן.

תרגום מאזן אצל נוטריון

משרד נוטריון מספק שירותי תרגום רבים כאשר חלק מן המשרדים מעניקים שירותי תרגום של מסמכים פיננסיים בכלל ושירות תרגום מאזן בפרט. מיהו הנוטריון? נוטריון הוא מעין שליח ציבור אשר בידיו סמכויות מגוונות העוסקות בתרגום, עריכה ואימות של מסמכים משפטיים. בין שאר השירותים שמעניק נוטריון, נמצא גם תרגום מאזן שהרי הינו מסמך בעל משמעויות משפטיות חשובות.

זהו המקום לציין כי לשם קבלת רישיון נוטריון, נדרש עורך דין לעמוד בדרישות שלהלן:

1. וותק – עורך דין בעל ניסיון וותק של 10 שנים לפחות, זכאי להגיש בקשה למשרד המשפטים לקבלת רישיון נוטריון.

2. השתלמות – עורך דין המבקש לקבל רישיון נוטריון צריך לעשות השתלמות של 8 שעות לימוד וזאת לפני הגשת בקשתו לקבלת רישיון נוטריון.

3. גיליון נקי – עורכי דין אשר הושעו בעבר מלשכת עורכי הדין או הורשעו בעבירה שיש עמה קלון, אינם יכולים להיות נוטריונים.

Call Now Buttonדילוג לתוכן