שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

תפקידו של נוטריון במהלך רכישת דירה

במציאות המאתגרת שכולנו חיים בה, לא פשוט לרכוש דירה. מה שכן, אם הצלחתם או שאתם בדרך לרכישת דירה, אתם בהחלט יכולים להיות גאים בעצמכם. עד שתקבלו את הדירה באופן חוקי, מומלץ להתייחס לכל מיני עניינים שיש לטפל בהם. חלק מהם כולל גם את מעורבותו של נוטריון בתהליך.

מיהו הנוטריון?

מדובר על עורך דין שיש לו הסמכה לאשר ולאמת מסמכים וכמו כן לתרגם מסמכים. כאשר מדובר על רכישת דירה, הנוטריון יצטרך לזהות אתכם, לאשר לכם מסמכים הקשורים לעסקת הנדל"ן וכמובן להעניק ייפוי כוח לצד ג' (הקבלן, הבנק). בזכות אותו ייפוי כוח, צד ג' יוכל לפעול בכל הקשור לדירה שאתם רוכשים.

עסקת הנכס בטאבו

על מנת שיהיה אפשר לכתוב את עסקת הנדל"ן בטאבו, אתם תצטרכו להביא ייפוי כוח נוטריוני. מי שיהיה העד שלכם בתהליך זה, יהיה כמובן הנוטריון שנבחר לייצג אתכם בעסקה. מתוקף תפקידו, הוא יבצע אימות לכל המסמכים וכמו כן אימות לזהות החותם וחתימתו תופיע עליהם.

לקחתם משכנתא? אתם גם תצטרכו להיעזר בשירותיו של נוטריון

כאשר תגיעו לבנק ותבקשו לקחת משכנתא וזאת לאחר שנעזרתם בשירותיה של חברה חיצונית המספקת שירותי ייעוץ משכנתאות שבנתה לכם תמהיל משכנתא שמותאם עבורכם, אתם תצטרכו להביא ייפוי כוח של נוטריון. למעשה, הבנק רוצה להבטיח שאתם תשלמו את המשכנתא, כי הוא המלווה העיקרי שלכם. שימו לב, עד שלא תסיימו לשלם את המשכנתא, הרי שהנכס יהיה שייך לבנק. הבנק מבטח את עצמו באמצעות ייפוי הכוח הנוטריוני, זה יכול לתת לו שליטה על הנכס שלכם במקרה שלא תעמדו בתשלומי המשכנתא.

ייפוי כוח נוטריוני לקבלן

במידה ורכשתם דירה חדשה מקבלן, הרי שזה יצטרך ייפוי כוח נוטריון וזאת על מנת שיהיה אפשר לכתוב את הדירה בטאבו וכמו כן מכאן ניתן להבין שאין ספק ששירותי נוטריון חשובים עבור רכישת דירה ולא חשוב אם רכשתם אותה באמצעות משכנתא מהבנק או רכשתם אותה דרך הקבלן.

איך אפשר למצוא נוטריון מומלץ?

אין ספק שלנוטריון יש חלק מרכזי ומשמעותי בכל הקשור לעסקאות מקרקעין. בארץ פועלים המון נוטריונים המספקים שירות מקצועי וטוב. אפשר להריץ חיפוש ברשת ולגלות איזה נוטריונים מומלצים ונמצאים באזור מגוריכם. קראו עליהם חוות דעת בכרטיס העסק המופיע בגוגל, באתר האינטרנט הרשמי וגם בדף הפייסבוק שלהם. מומלץ גם להיעזר בהמלצות על נוטריונים שתקבלו מבני משפחה או חברים (כל מי שרכש דירה השתמש בשירותיו של נוטריון). כאשר יש לכם כמה שמות של נוטריונים מומלצים, תוכלו לבדוק מהם המחירים המבוקשים על השירות. קבעו פגישה עם הנוטריונים ובדקו ממי הכי התרשמתם ועם מי הייתה כימיה טובה ומי סיפק שירות טוב ומקצועי. בהתאם לכך, בחרו את הנוטריון שייצג אתכם. שיהיה בהצלחה!

 

Call Now Button