שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

תביעות קטנות בעידן האינטרנט לתבוע בלי לצאת מהבית

הקונספט של התביעות הקטנות נוצר בשביל שאנחנו, האזרחים הפשוטים, נוכל ליהנות מתמיכתה של מערכת המשפט הישראלית מבלי להיכנס להוצאות כבדות בשכר טרחה לעורכי דין יקרים. הרעיון היה להקל עלינו להגיש את התביעה, גם ברמה הטכנית וגם ברמה הכלכלית, ולעודד את האזרח לפעול במידה ונעשה לו עוול, במקום לוותר עקב חשש מביורוקרטיה מסובכת.כיום, בעידן האינטרנט, התהליך הופך לפשוט עוד יותר, וחשוב מכך – אפקטיבי עוד יותר. תביעות קטנות או גדולות, זה לא משנה – הפרטים חייבים להיות מדוייקים, והכל צריך להיעשות בצורה נכונה. לפעמים מדובר באתגר לא קטן, אפילו בתביעה קטנה. אז איך בכל זאת עושים זאת?

היתרונות של שירות מקצועי לתביעות קטנות: 

כיום הגשה של תביעות בסכומים נמוכים (קטנות) יכולה ליהעשות ישירות דרך רשת האינטרנט, בעזרת חברת עריכת דין אשר מתמחה בדיוק בזה. היתרונות רבים, והשלבים פשוטים למדי, כך שכל אחד יכול להגיש תביעה במהירות וללא מאמץ:

  • אתם ממלאים טופס – כל הפרטים הרלוונטיים מרוכזים בטופס פשוט למילוי, בשפה שכולם יכולים להבין, בלי מפגש עם מונחים משפטיים מסורבלים ומאתגרים שגורמים לאנשים לטעות ולהגיש את המסמכים עם שגיאות הפוגעות בתהליך.
  • אתם מגישים את המסמכים הרלוונטיים לתביעה – במידה ויש הוכחות שונות, מסמכים שונים המעידים כי הצד שלכם צודק בדרישות שלו, וכי אכן נעשה העוול שנעשה לכם.
  • החברה משכתבת אם כתב התביעה – מהנוסח שלכם לנוסח מקצועי אשר נכתב ביד מיומנת בתחום התביעות הקטנות, בשפה המשפטית ובמונחים הרלוונטיים, בכדי לספק בהירות לשופט, לצד עליה בסיכויי שלכם לזכות בתביעה.
  • החברה מגישה את כתב התביעה עבורכם כדי שיפתח תיק ויינתן תאריך למשפט – כפי שיש לבצע בכל הגשת תביעה.
  • הכנה למשפט עצמו – בסופו של דבר, בתביעות הקטנות אתם צריכים להופיע בעצמכם מול בית המשפט, ולהסביר את התיק שלכם. כמובן שכאשר נוסח התביעה שהגשתם עבר עיבוד מקצועי על ידי חברה שמתמחה בכך, ההסבר שלכם יהיה מינימאלי, ונשען כולו על מה שכבר הוגש במיומנות רבה לשופט, מה שאומר שאתם רק צריכים להגיע, עם כתב התביעה שלכם ביד, והידע שקיבלתם בהכנה למשפט – כיצד להתנהל נכון ביום המשפט.

למה בכלל לתבוע?

בית המשפט נועד ליישב סכסוכים בין אנשים, חברות ושאר גופים. כיום ישנן אין סוף סיבות להגיש תביעה, ואכן בבתי המשפט לתביעות קטנות רואים מגוון רחב של תביעות, לעיתים יומיומיות ולעיתים מפתיעות ומורכבות. בסופו של דבר ישנם כמה וכמה מקרים אשר חוזרים על עצמם, בצורה זו או אחרת.הרבה תביעות קטנות נולדות על רקע סכסוך בין בעלי דירה והשוכר של הדירה, כמו במקרים של שבירת חוזה או אי-עמידה בתנאי החוזה. מקרים אחרים הם של תאונות דרכים ומקרי ביטוח שאינו משולם מסיבות אלו או אחרות. מקרים אחרים נוגעים לשירות גרוע או מוצר שלא עומד בסטנדרטים אליו הוא מחויב.

Call Now Button