שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

שימוש בשירותי נוטריון לטובת תרגום מסמכים כחלק מתהליך הגירה לחו"ל

תהליך הגירה לחו"ל טומן בחובו הליכים בירוקרטיים רבים מול שגרירויות ומול רשויות שונות, הרי לכל מדינה יש חוקים משלה והיא דורשת תנאים מסוימים על מנת לאפשר להגר אליה. ישנן מדינות הפותחות את שערי המדינה למהגרים בקלות רבה וישנן מדינות המקשות על התהליך. לדוגמא – מדינות אוסטרליה וקנדה מעוניינות לאפשר למהגרים בעלי תארים אקדמיים ומקצועות שונים להגר אליהן בקלות על מנת לפתח את הכלכלה במדינתן, אך לעומת זאת ארה"ב היא מדינה המקשה על מהגרייה להיקלט בה. לכן, יש לבצע את שלבים אלו בצורה מדויקת ומוקפדת, כיוון הקונסוליות ושגרירויות אינן סלחניות ודורשות להגיש מסמכים רבים על מנת לאפשר להגר אליהן בצורה חוקית.

ישראלים רבים עונים על הקריטריונים הבסיסיים אותם מציעה מדינות עבור מהגרייה, שהם –  מקצוע נחשק, שפה, השכלה ומיומנות. לרוב, המקצועות הנפוצים הנדרשים בדר"כ הינם: רופאים, אחריות, מורים, מהנדסים, אנשי הייטק ועוד. עמידה בתנאים אלו מאפשרים לישראלים להגר בקלות רבה.

כל מי שניסה לבצע הגירה למדינות שונות, וודאי נתקל בשירותיו של נוטריון לצורך תרגום מסמכים שונים שישמשו לטובת הגירה לחו"ל מול רשויות שונות הדורשות תרגום מסמכים בצורה רשמית.

מהו תרגום נוטריוני?

תרגום נוטריוני נעשה על ידי נוטריון אשר במסגרת סמכותו הוא רשאי לאמת מסמכים שונים לצורך הצגתם בבית משפט או בשגרירויות שונות והם קבילים גם בחו"ל במידה ויש עליהם חותמת אפוסטיל אשר מאפשרת למסמך להיות קביל במדינות רבות ברחבי העולם. התרגום הנוטריוני עובד בצורה זו: הנוטריון מקבל לידיו את המסמכים הדרושים אימות, והוא מתרגם אותם באופן פרטי או שולח אותם למתורגמן ומחתים אותו על "הצהרת מדרגם" אשר קובעת כי המתרגם תרגם את המסמכים בהתאם למקור. לאחר מכן הנוטריון חותם על מסמכים אלו ומוסר אותם ללקוח בשלושה העתקים מקריים.

את מסמכים אלו ניתן להציג במקומות הדרושים לכך והם יעילים למי מכם שמעוניין לבצע הגירה לחו"ל. בשל חשיבות המסמכים הללו, על נוטריון לעמוד בחוקי האתיקה שנקבעו בחוק ולפעול לפיהם.

אילו מסמכים דורשים אימות נוטריוני?

התשובה היא – מסמכים רבים שאותם יש להגיש לבתי משפט או כל מקום רשמי אחר כמו – תעודות ותארים אקדמיים, תעודות לידה, תעודות נישואין, זהות, תעודות גירושין, מסמכים המעידים על יהדות, מסמכי אימוץ, הסכמים, תצהירים, חוזים ועוד מגוון מסמכים אחרים לפי צורך.

Call Now Button