שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

קידום אתרים באינטרנט

על העסקים יודעים כי נוכחות דיגיטלית הכרחית להצלחה ואחד הנכסים החשובים ביותר שכל עסק צריך לטפח הוא אתר האינטרנט שלו. קידום אתרים באינטרנט או SEO הוא תהליך של אופטימיזציה של האתר כך שמנועי החיפוש יזהו אותו ויקדמו אותו למקומות הראשונים. כדי להשיג את המטרה יש לבצע פעולות שונות ומגוונות כשהתמדה ומקצועיות הכרחיים לכך.

העולם הדיגיטלי מתקדם במהרה וגם היום האתר הוא כרטיס הביקור המשמעותי ביותר של העסק. אם הוא לא נראה במנועי החיפוש לקוחות לא יגיעו לעסק מהרשת. אם הוא מקודם צפויים לעסק פניות רבות מלקוחות שלא היו יכולים להגיע אליו בפרסומים אחרים.

מרכיבים אשר משפיעים על קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים הוא אוסף של פעולות אשר כולן יחד מובילות לכך שמנועי החיפוש יזהו את האתר ויראו בו רלוונטי לשאילתות שעולות. אלו הן חלק מהפעולות שנדרשות בתהליך הקידום:

אמינות האתר

מנועי החיפוש יודעים להגדיר מהו אתר אמין ומהו אתר לא אמין. הדבר קשור בעיקר לבניית האתר אך לא רק, הוא קשור גם בפעולות הקידום שמתבצעות בו. כחלק מתהליך הקידום יש לבחון לעומק את האתר, לוודא כי הוא מתאים לקידום וכי המנועים יראו אותו כאמין. הדבר נכון לכל אתר ובמיוחד לאתרי אנשי מקצוע בתחום הבריאות והכלכלה. דרך אחת לקדם את האמינות היא להוסיף את פרטי העסק, להציג תעודות ולדאוג לקישורים שמוכיחים כי מדובר בבעל מקצוע.

חוויית המשתמש

חשוב מאד שהאתר יהיה ידידותי למשתמש ובתוך כך הכוונה היא שהמשתמשים ידעו מה הם אמורים לעשות בכל שלב. התפריט חייב להיות ברור, הכפתורים חייבים להיות תקינים ולהוביל למקומות הנכונים ללא תקלות. הדבר נשמע פשוט למדי אך אתרים רבים מדלגים על שלב זה ולא מובילים את הגולשים בצורה האופטימלית. כחלק מהקידום נעשית בדיקה יסודית של האתר ובדיקה כי הוא אכן משרת את העסק ואת הלקוחות.

קידום מקומי

ככל שהדבר רלוונטי קידום אתרים באינטרנט צריך להתמקד באזור בו נמצא העסק. הקידום המקומי דורש פעולות ספציפיות ומעבר לכך שהוא יכול להביא את הלקוחות הנכונים, הוא גם יכול לשפר את האמינות של האתר בעיני מנועי החיפוש ובכך ליצור קידום חזק בטווח הארוך.

מהירות האתר

אין זה מפתיע כי מהירות האתר יכולה להשפיע על הקידום. הרי כולנו ממהרים וכולנו רוצים תשובות כאן ועכשיו ולכן אתרים שלא נפתחים ושלוקח זמן עד שכל דף עולה במלואו, עלולים להיפגע מבחינת תוצאות הקידום. את המהירות של האתר אפשר לשפר על ידי בדיקה מקיפה שלו, טיפול בבאגים שיכולים להיות ותוספים במידת הצורך. יש לשמור על אתר ״קל״ מבחינה טכנית, לקבוע אחסון מתאים ולנהל אותו בצורה שתאפשר לו להתקדם.

תוכן האתר

התוכן שעולה באתר משפיע על הקידום שלו כשהוא צריך לייצג את העסק, לקלוע לתחומי העניין של הגולשים ולהיות כתוב באופן שמנועי החיפוש יזהו אותו כרלוונטי. מדובר בפעולה מתמידה שיש להתייחס אליה כל הזמן והיא חלק בלתי נפרד מתהליך הקידום המתמשך. בנוסף לתכנים שבתוך האתר, חלק יעלו לאתרים חיצוניים וזאת לצורך הפניות.

Call Now Button