שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

קביעת תקציב לשירותי עריכת דין

עסקים מכל הסוגים וגם אנשים פרטיים, נעזרים מעת לעת בעורכי דין ובנוטריונים. כדאי לדעת שהוצאות משפטיות, כמו כל הוצאה אחרת, כדאי לתכנן בתבונה. צרכנים נבונים יכולים להיעזר בקביעת תקציב לשירותי עריכת דין, על פי הכללים המועילים הבאים.

שימו בצד כסף, שיהיה לעורך דין איכותי

בניהול של תקציב עסקי או בניהול של תקציב משפחתי, תמיד צריך להיערך להוצאות בלתי צפויות (לצד הוצאות מתוכנות וידועות מראש). לא תמיד שוכרים עורך דין או פונים לנוטריון, לאחר תכנון מקדים. מעת לעת צצות בחיים הזדמנויות או אירועים לא צפויים, שמחייבים להיעזר בעו"ד כזה או אחר. לכן, התחילו עוד היום לשים כסף בצד, שיהיה לכם לעורך דין איכותי ברגע שתצטרכו. לדוגמא, אם תצטרכו בעתיד תרגום נוטריוני למסמכים עסקיים, יהיה לכם את הכסף לכך. ברגע שתצטרכו לחתום על חוזה שכירות או חוזה למכירת דירה, יהיה לכם מראש את הכסף, לשלם עבור עריכת החוזה.

בדקו עלויות מקובלות בתחום

אם קשה לכם להעריך איזה תקציב להקצות לשירותי עריכת דין, התחילו לבדוק בהקדם מהן העלויות המקובלות בתחום. תוכלו להתייעץ עם עורכי דין בעלי מומחיות מתאימה. לדוגמא, לנוטריון תוכלו לפנות כדי לדעת כמה עולה ייפוי כוח נוטריוני או כמה עולה תרגום נוטריוני.  לעורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית, תוכלו לפנות כדי לדעת במה כרוך וכמה עולה להגיש תביעה מול גורם רפואי רשלני. ברגע שיהיה לכם מידע לגבי עלויות מקובלות, תוכלו להתחיל לחסוך כסף לשם כך, מבעוד מועד.

תכנון תקציבי לטווח ארוך

שימו לב כי שירותי עריכת דין נדרשים לפעמים לפרק זמן ארוך יחסית, ולא בדיוק ידוע. כך לדוגמא כאשר יש צורך בליווי של עורך דין בהגשת תביעה מורכבת או כאשר מדובר בעסק שזקוק לשירותי נוטריון שוטפים וקבועים במשך שנים. במקרים שבהם מדובר בשירות משפטי ארוך טווח, חשוב במיוחד להיערך לכך עם תכנון תקציבי נאות. גם אם לא ניתן לדעת בדיוק את שכר הטרחה לכל התהליך מתחילתו עד סופו, ניתן לבנות הערכת תקציב סבירה. הדבר דרוש על מנת שלא להיקלע למצוקה בתזרים המזומנים, שתתפוס אתכם בהפתעה.

שירותי עריכת דין ונוטריון – שימו לב לשקיפות

במידה ואתם מחפשים עורך דין או נוטריון, שימו לב לניסיון המקצועי וגם לשקיפות בנושאי עלויות ומחירים. חלק מהשירותים ניתנים במחיר סופי וידוע מראש ויש שירותים משפטיים שמתומחרים לפי שעת עבודה. אין ספק שמחיריהם של עורך דין מבוססים על המוניטין והניסיון וכן על גודל המשרד. ישנם כאלה שמציעים מחירים נוחים למדי ואילו במשרדים יוקרתיים המחירים יכולים להיות גבוהים יותר, בשיעור ניכר. מה שחשוב הוא, למצוא גורם מקצועי שמקפיד על מדיניות מחירים שקופה. זה יעזור לכם להיערך בצרוה מתאימה, עם תכנון תקציבי מצד אחד ותוך ציפייה לקבלת שירות נאות, מצד שני.

Call Now Button