שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

נוטריון פורטוגלי

פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחת המדינות הפופולריות ביותר להוצאת דרכון, ולא בכדי. אז מדוע יש להיעזר בתהליך הוצאת הדרכון נוטריון פורטוגלי? כל הפרטים במאמר הבא

פורטוגל – האופציה הטובה ביותר לקבלת אזרחות אירופאית

פורטוגזית היא השפה המדוברת בפורטוגל, כמו גם בברזיל, אנגולה, מוזמביק, גינאה ועוד. השפה הפורטוגזית היא המדוברת כיום בפי 200 מיליון בני אדם ברחבי העולם, כאשר רוב דוברי הפורטוגזית חיים בפורטוגל ובברזיל. בשנים האחרונות, התחזקו מאוד הקשרים המדיינים של מדינת ישראל אל מול פורטוגל, אשר הפכה עת לאחת המדינות הנחשקות ביותר ביבשת אירופה, זאת לאור העובדה כי מדובר במדינה עם יציבות כלכלית וביטחונית מרשימה, ביחס לשכנותיה. בנוסף, לאחרונה אושרה בפורטוגל תיקון לחוק אשר מאפשר לאזרחים ישראלים אשר הם מוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל לקבל דרכון פורטוגלי. מאז חוקק התיקון לחוק, עשרות אלפי ישראלים הגישו בקשות למימוש זכותם לקבל דרכון פורטוגלי אשר נחשב למבוקש מאוד, זאת לאור העובדה כי הוא מאפשר לנוע בין מדינות אירופה בחופשיות, להיכנס לארה"ב ללא צורך בוויזה כמו גם אפשרות ללמוד במוסדות להשכלה גבוהים הטובים ביותר באירופה באופן מסובסד או אפילו בחינם, תלוי במוסד. בנוסף, דרכון פורטוגלי מאפשר למחזיקים בו לחיות ולהתגורר בפורטוגל, כמו גם לבצע עסקאות נדל"ן אשר יכולות להניב תשואות נאות. אך, חשוב מאוד לדעת כי ללא שירותי נוטריון פורטוגלי רבים יחוו קשיים בביצוע פעולות רבות ובייחוד בעת ביצוע הליכים משפטיים שונים.

מה תפקידו של הנוטריון?

כחלק מהתהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלית המלצות, יש להגיש מגוון רחב מאוד של מסמכים עבור הקהילה היהודית אשר היא הסמכות הבלעדית לאישור הזיקה בין המבקש לבין אנוסי ספרד ופורטוגל. המסמכים הללו צריכים להיות מתורגמים לשפה הפורטוגזית והם כוללים בין השאר תעודת לידה, תעודת יושר, תמצית רישום, תעודה המעידה על שינוי שם, תעודה המעידה על בחירת שם, תעודת נישואין ועוד. לאחר האישור העקרוני אשר מתקבל מהקהילה היהודית, יש להעביר עוד מסמכים עבור הממשלה הפורטוגלית לצורך אישור סופי וקבלת האזרחות.  על מנת לוודא כי התרגום אכן מקורי, מדויק ונאמן למקור יש צורך בשימוש בנוטריון פורטוגלי אשר שולט באופן אבסולוטי בשפה הפורטוגלית והן בשפת העברית, זאת על מנת שעבודת תרגום המסמכים תתבצע באופן המדויק ביותר. בנוסף, כאשר אנו נדרשים להעתקי מסמכים רשמיים, חובה להחתים את הנוטריון על העתק המסמך תוך כדי ציון העובדה כי ההעתק זהה למקור. בלי החותמת שלו, לא ניתן להשלים את התהליך. על כן, בטרם תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי מומלץ לקבל המלצות מאנשים אשר עברו את התהליך ויכולים להמליץ אודות נוטריון פורטוגלי מקצוע אשר יבטיח לכם כי עבודת תרגום המסמכים תתבצע על הצד הטוב ביותר, בצורה מדויקת אשר בסופה גם אתם תחזיקו בדרכון פורטוגלי.

Call Now Button