שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

יוקר המחיה הולך ועולה, חשבון הבנק הולך ומתרוקן, ורבים מאיתנו חיים בפחד תמידי מהמינוס. בימים אלה של אי ודאות כלכלית, אנשים רבים פונים לאפיקי הכנסה נוספים, בכדי לתמוך במשכורות הנכנסות מהעבודות הקבועות, שלעתים קרובות אינן מספיקות בכדי לסגור את החודש. מסחר בבורסה הוא אפשרות אחת, אך הוא מיועד רק למי שלמד וחקר את התחום ויש לו סכומי כסף אותם הוא יכול לסכן. אנשים רבים מתפתים גם לשיווק רשתי ול"פירמידות" למיהן, אך מדובר בתחום מפוקפק שקשה מאד להרוויח בו כסף אלא אם נמצאים בדרגות הגבוהות. אך אפיק אמין ויציב שנדמה שרק מתחזק עם השנים הוא הנדל"ן, ואכן בשנים האחרונות ישנה פריחה בהשקעות בשוק זה.

השקעות בנדל"ן – גם בחו"ל

אולם, מה קורה כאשר מחירי הנדל"ן בישראל מאמירים לגבהים כאלה שרכישת דירות הולכת והופכת למשימה כמעט בלתי אפשרית? ובכן, גם אם ישראל מציבה בעיות בפני המשקיע הפוטנציאלי, הרי שכל שאר העולם פתוח בפניו. ואכן, לאור העובדה שבחו"ל ניתן למצוא פעמים רבות דירות מצוינות להשקעה במחירים הנמוכים פי כמה מהמחירים בישראל, ההשקעות של ישראלים בנדל"ן יוצאות בשנים האחרונות מתחומי הארץ. כיום, לא קשה להיתקל באנשים אשר רוכשים דירות בחו"ל לצורך השקעה, כאשר מקומות פופולריים להשקעות נדל"ן הם מערב ומזרח אירופה, ארצות הברית וקנדה.

נדל"ן בחו"ל – ההיבט המשפטי

עד כאן הכל נראה ורוד, אבל השקעה בנדל"ן בחו"ל אינה כה פשוטה ודורשת מחקר מקדים של התחום והתייעצות עם המומחים. יתרה מזו, השקעה בנדל"ן כרוכה לכל אורך הדרך בביורוקרטיה משפטית, חוזים ומסמכים שונים. מי שלא מכיר את העולם המשפטי במדינה בה הוא מעוניין להשקיע בנדל"ן עשוי להתבלבל מהחוקים ומהתהליכים שאינם דומים לאלה שבארץ, וגרוע מכך, לעשות טעויות משפטיות שיעלו לו כסף רב ואף יסבכו אותו עם החוק.

ולכן, מי שחולם על השקעות נדל"ן בחו"ל, מוטב שישכור תחילה את שירותיו של עורך דין נדל"ן, אשר יעזור לפענח את הקודים המשפטיים במדינת היעד בכל הקשור להשקעות נדל"ן. עורך דין נדל"ן מתמחה בתחומים כמו נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה, קניית דירה, חוזי בנייה, משפט מסחרי, הסכמי קניית ומכירת דירה, הסכמי שכירות ועוד. בנוסף, סביר להניח כי בתהליך יהיה צורך לתרגם מסמכים שונים, ולכן עורך הדין ישתשמש בשירותיו של נוטריון לצורך תרגום מסמכים ואימות התרגום. בעזרתם של עורך דין נדל"ן ונוטריון המשקיע יוכל לבצע בקלות פעולות כגון בדיקת חוזה הרכישה, רישום בטאבו, הכנת שטר מכר, רישום בעלות ועוד.

משקיעים בנדל"ן בחו"ל בחוכמה – משתמשים בשירותי עו"ד נדל"ן ונוטריון

לסיכום, אם החלום הגדול שלכם הוא לרכוש דירה להשקעה בחו"ל, אל תיכנסו לנושא בפזיזות. למדו את הנושא, התייעצו עם חברים ובני משפחה בעלי ניסיון בתחום, ודאו שאתם מבינים את התהליך וההשלכות המשפטיות, וכמובן, היעזרו בשירותיהם של עו"ד נדל"ן ונוטריון כדי להתמודד כראוי עם ההיבטים המשפטיים של השקעות נדל"ן בחו"ל.

Call Now Button