שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

אין חולק על כך שעסקת החיים הגדולה ביותר של כל אדם (כמעט) זוהי העסקה אשר בה הוא רוכש את הבית שלו. גם אם בהמשך הוא יעשה עוד עסקאות נדל"ן, הרכישה של הדירה הראשונה היא העסקה הכי גדולה. בעסקה זו אנחנו מתחייבים לסכומי כסף גבוהים מאוד, אנחנו משתעבדים למשכנתא ארוכת שנים ולמעשה נכנסים למחויבויות כספיות שישפיעו על ההתנהלות שלנו משך עשרות שנים.

בגלל שזה כל כך מורכב, חשוב שלא לעשות כל צעד בלי ליווי ועזרה מקצועית של איש מקצוע בתחום. אדם שיבטיח כי הדירה אותה אנחנו רוכשים אכן תהיה 'חלקה' לגמרי והיא תהיה שלנו בלי כל ספק או פקפוק.

עורך דין או נוטריון?

אז האמת היא שלרוב נעזרים אנשים בליוויו של עורך דין. עורך דין לענייני מקרקעין מטפל בכל הנושא הזה של קניית דירה. ברוב רובם של המקרים עורך הדין עושה עבודה מצוינת ומנהל עבור הלקוח שלו את כל הנושא הזה של רכישת הנכס באופן משביע רצון.

אך הבעיה היא שלא תמיד אנחנו באמת יכולים לדעת עד כמה מנוסה הוא עורך הדין והאם אכן הוא חזק מספיק בתחום עת שנוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות. על כן, אם מעוניינים לוודא כי פנו אל עורך דין שצבר לכל הפחות 10 שנות ניסיון בתחום, הטוב ביותר הוא לפנות אל נוטריון. כי נוטריון זהו תואר שמבטיח לנו כי בעשר השנים האחרונות לא הורשע הנוטריון בכל עבירת משמעת או עבירה פלילית וכי הוא אדם ישר דרך שעושה את העבודה שלו בצורה הכי אמינה ונאמנה.

עורך דין קניית דירה שהוא גם נוטריון

ישנו יתרון מהותי בבחירה של עורך דין לקניית דירה שהוא גם נוטריון.

כך ניתן לקבל באותו משרד את כל השירותים. גם אלו המתקבלים מעורך הדין וגם אלו האמורים להתקבל מהנוטריון.

כי למעשה בכל רכישה של דירה יש צורך בשירות של נוטריון וזאת על מנת לאמת את המסמכים השונים של הרכישה. לדוגמא בעת רכישת דירה מקבלן, יש צורך בחתימה על מסמכים נוטריוניים לקבלן על מנת שהוא יעביר את הנכס תחת שמו של הלקוח.

כך גם יש צורך לערוך ייפוי כוח אצל הקבלן בכדי לבצע את ההעברה של הדירה עד אחרון הסעיפים.

תפקידו של הנוטריון הוא לאמת את החתימה  על ייפוי הכוח שאותו מפקידים בידי הקבלן.

פנייה אל נוטריון חוסך לכם זמן

כדאי לדעת. לקוחות רבים מוצאים את עצמם ממתינים זמן רב עם האישור הנוטריוני רק בגלל שהם לא מצליחים לאתר נוטריון זמין שיעניק להם את השירות.

פנייה אל עורך דין שהוא גם נוטריון חוסך למעשה הרבה זמן וגם הרבה עוגמת נפש.

בנוסף, הנוטריון מלווה בתהליך אישורי המשכנתא והוא מנוסה גם באיתור מסמכי עסקה כדי לאמת עסקאות.

Call Now Button