שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

מהו תפקידו של עורך דין, ואיך תדעו למצוא את האחד שלכם

תפקידו של עורך דין הוא להקשיב לבעיה שלך, לתת לך ייעוץ משפטי ולדון באפשרויות שלך במסגרת החוק בהתאם לבעייתך כדי להבין כיצד החוק חל על המקרה שלך. עורך דין מייצג אותך אם אתה הולך לבית משפט או צריך ייצוג בפני רשויות המדינה השונות בתחום פלילים, ליטיגציה או כל תחום אחר שרלוונטי לצורך של הלקוח, לדוגמא למשרד עו"ד פלילי לחצו כאן.

בארץ ישנם מספר רב של עורכי דין אז נוצר קושי בבחירת עורך הדין המתאים לכם בדיוק. במאמר זה נפרט דרכים להבין איזה עורך דין מתאים לכם והיכן למצוא אותו.

איזה עורך דין מתאים לכם?

תבינו באיזה תחום צריך עורך הדין להתמקצע

דבר ראשון שליכם לעשות הוא למקד את החיפוש שלכם בעורכי דין המתמחים בענף המשפטי הרלוונטי. רשת התחומים של המקצוע היא רחבה וענפה ואף עורך דין לא יכול להתמקצע בכל התחומים, לכן תמקדו את החיפוש בתחום המתאים לכם בדיוק.

למשל, אם אתם עומדים בפני הליך גירושין פנו לעורך דין המתמחה בדיני משפחה, אם מנוהל נגדכם הליך פלילי תפנו לעורך דין המתמחה בפלילים כמו משרד עו"ד פלילי לחצו כאן.

שירות אדיב

מלבד היכולות המקצועיות של עורך הדין, אם הוא לא מתייחס אליכם באדיבות וסובלנות ככל הנראה הוא לא יוכל להבין את הצורך שלכם ואת הבעיה מולה אתם ניצבים. על כן בבחירת עורך דין חשוב שתשימו לב כיצד עורך הדין מתייחס אליכם ואל תתפשרו על עורך דין שמתייחס אליכם לא כראוי רק בגלל שיש לו ניסיון רב והמלצות.

שכר טרחה הוגן 

העובדה שעורך דין גובה שכר טרחה גבוהה מאד לא בהכרח משקפת את טיב עבודתו כעורך דין. חשוב שתבחרו עורך דין הגובה שכר טרחה הוגן ביחס לוותק שלו וליכולות שלו. אם המחיר נשמע לכם מוגזם זכותכם להרגיש כך ולפנות לעורך דין אחר.

מענה מהיר 

בבחירת עורך דין שימו דגש על היכולת של עורך הדין לתת מענה מהיר ואף מידי באשר להתפתחויות משפטיות בתיק שלכם. במקרים שונים בתחום הפלילי ובתחומים אחרים נדרש מענה מהיר כדי להגן על הלקוח ואחרת הלקוח נפגע באופן חמור, לדוגמא אם עורך דין לא שם לב בזמן להגעת הוצאה לפועל ללקוחות שלו.

התגובה המהירה והערנות היא דבר אינטגרלי לעורך דין טוב ובמיוחד לעורך דין פלילי, למשרד עו"ד פלילי לחצו כאן.

לקבל בברכה אם מפנים אתכם לעורך דין אחר 

לפעמים משאבי החיפוש של הלקוחות מוגבלים והם מגיעים לעורך דין טוב אך שפחות מתאים למקרה הספציפי שלהם ואז הוא מפנה אותם לעורך דין אחר. אל תיקחו זאת ללב, עורכי הדין עושים זאת אך ורק מדאגה לכך שיהיה לכם ייצוג מיטבי אז קבלו את עצתם לחיוב.

 

Call Now Button