שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

מהו עורך דין?

עורך דין, הוא אדם שלמד משפטים באוניברסיטה או מכללה מוכרת של המל"ג (מוסדות ללימודים גבוהים), עבר תקופת התמחות ועמד בבחינת לשכת עורכי הדין. תפקידו של עורך דין, הוא להקשיב לבעיות של לקוחותיו , להציע להם פתרון משפטי יעיל, ואף לייצג אותם בבתי המשפט בערכאות השונות המתאימות לכל סוגיה. לכל עורך דין התמחות שלו ולכן, יש למצוא עורך דין, אשר מתמחה בסוגיה הספציפית שלכם.

 

כיצד לבחור עורך דין מתאים?

ובכן, בגלל שיש הצפה בענף עורכי הדין, כולם מחפשים לזכות בלקוחות וכאן הבעיה. למשל, אם אתם מעוניינים לבצע עסקת נדל"ן כגון מכירה או רכישת נכס מקרקעין,  נניח בעיר חיפה, יש למצוא עורך דין מקרקעין בחיפה. יש לתת חשיבות רבה, לנושא התמחות ספציפית של עורך הדין, כך שיהיה בקיא בכל הנושאים של דיני מקרקעין ואפילו במיסוי שיש לשלם על רכישה או מכירה של נכס נדל"ן.

 

תכונות חשובות שיש למצוא בעורך דין מקרקעין

הדבר הראשון החשב, הוא הכימיה שיש לכם עם עורך דין מקרקעין בחיפה וכן, שימו לב, כי עורך הדין, משתף אתכם בפעולות שעליו לנקוט בכל עסקה, תביעה וכדומה. גם קשריו של עורך דין מקרקעין חשובים, כך שאם הוא ממוקם בחיפה, עליו להיות בעל קשרים טובים מול העירייה, הוועדה לתכנון ובנייה, לשכת רישום מקרקעין , היכרות עם שופטים ועוד.

 

מה יש להכין לפני פגישה עם עורך דין  מקרקעין?

ראשית ככל שיהיו לכם יותר מסמכים, כך הטיפול בכם יהיה טוב יותר ויעיל. שנית, מומלץ להכין מראש בכתב, את כל השאלות שאתם מעוניינים לשאול את עורך דין מקרקעין בחיפה. יש לציין  כי עו"ד מקרקעין , ככל שיהיה וותיק ומקצועי, כך תזכו לטיפול מיטבי וכן, עסקת מקרקעין, תלווה ע"י עורך הדין, עד לרישומה בטאבו.  יש לוודא, כי יהיו אישורים על הנכס כגון: אישורי תשלום מיסים, היתרי בנייה, רישום הנכס שנמכר בטאבו, בדיקת חובות, משכנתא על הנכס או עיקולים למיניהם. כל עורך דין שבקיא בדיני מקרקעין, ימליץ לכם לבצע הערכת שמאי לנכס, כך שהמחיר שלו יהיה ריאלי.

 

היתרונות בבחירה של עורך דין מקרקעין מומלץ

ישנן יתרונות בבחירת עורך דין מקרקעין, למשל  הוא כול לערוך משא ומתן, הוא ימליץ על בדיקת הנכס, באמצעות מהנדס בניין שהוא מכיר, כך שא תהיינה בעיות בבנייה, סכנה למגורים, או חריגות בנייה. גם בהפחתת תשלומי מיסים בעסקת מקרקעין, ניתן למצוא באמצעות עורך דין שבקיא בכל תחומי מיסוי המקרקעין. מומלץ לא לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין של שני הצדדים, מה שיגרום לאינטרסים של צד אחד. אל תחסכו בהוצאה על עורך דין מקרקעין, היות וחיסכון זה, עשוי לעלות לכם ביוקר רב, כאשר תמצאו לאחר מכן, כי  החוזה לא היה לטובתכם כלל, כי אם לטובת הצד השני בעסקה.

Call Now Button