שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

מדוע ולמה תצטרכו שירותי נוטריון בעת רילוקיישן?

מתכננים רילוקיישן בזמן הקרוב? זה הזמן לדעת הכול על נחיצותם של שירותי נוטריון במסגרת הליכי רילוקיישן.

הליכי רילוקיישן מישראל למדינות שונות מסביב לעולם, מלווים בלא מעט היבטים ופעולות אותן תדרשו לבצע ולהשלים בהקדם האפשרי וזאת לפני מועד טיסתכם והגעתם למדינת היעד. אחת מהפעולות הנלוות לכל הליך רילוקיישן הינה יצירת תיק מסמכים ובתוכו מסמכים רלוונטיים לכל התהליך מתחילתו ועד לשלבי ההתאקלמות המתקדמים ביותר במדינה זרה.

מה מכיל בתוכו תיק מסמכים לצורך רילוקיישן?

כאמור לעיל, תיק מסמכי רילוקיישן הינו תיק מסמכים המכיל בתוכו את כל המסמכים החיוניים והנחוצים לכם לצורך התהליך, כאשר בין יתר המסמכים המופיעים בו תוכלו למצוא:

  • מסמכים אישיים כגון: דרכונים, אשרות כניסה, צילום של תעודת הזהות הישראלית, כרטיסי אשראי וכדומה
  • מסמכים המעידים על כך שהינכם בעלי השכלה אקדמאית ו/או הכשרה מקצועיות בתחומכם
  • מסמכים המעידים על כך שהינכם בעלי ביטוחים שונים (ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכדומה) המותאמים גם לתקופת שהייתכם בחו"ל
  • מסמכים מסוג רישיונות, לרבות, רישיון נהיגה בינלאומי, רישיון נשיאת נשק (במידה והינכם מחזיקים באחד כזה)
  • מסמכים מסוג תעודות, לרבות, תעודות אקדמאיות, תעודת לידה, תעודת נישואין וכדומה
  • מסמכים המהווים אסמכתאות ואישורים שונים כגון: פנקס חיסונים (גם לחיות מחמד במידה ואתם לוקחים אתכם את חיית המחמד לחו"ל), מסמכים המעידים על סגירת חשבונות מול הרשויות השונות בארץ, מסמכי פתיחת חשבון בנק בחו"ל וכדומה.

חשוב לציין שחלק מהמסמכים/תעודות/רישיונות וכיוצ"ב חייבים להיות מתורגמים לשפה הרשמית של מדינת היעד אליה אתם עוברים במסגרת הליך הרילוקיישן. מסמכים אלו חייבים לשאת גם חותמת באישור נוטריון המעידה על אמיתותם. כפועל יוצא מכך, חלק מתהליך איסוף תיק המסמכים לצורך רילוקיישן, מחייב אתכם להסתייע בשירותיו של נוטריון העוסק ומתמחה בנושא. חלק מהמסכים נועדו לאפשר לכם ליהנות ממספר הטבות מס רילוקיישן גם בישראל וגם במדינת היעד אליה אתם עתידים להגיע ולכן חשוב לקבל ייעוץ מס רילוקיישן כחלק מהתהליך.

מהם שירותי הנוטריון המוצעים לכם במסגרת הליך רילוקיישן?

משרדי עריכת דין ונוטריון העוסקים ומתמחים בין היתר גם בליווי הליכי רילוקיישן, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים במסגרת איסוף והכנת תיק מסמכים הרלוונטיים לתהליך. בין יתר שירותי הנוטריון המוצעים לכם בתחום זה תוכלו למצוא: אישור נוטריוני לתצהירים שונים אותם תדרשו להציג במסגרת הליך הרילוקיישן, תרגום נוטריוני של כל אחד מהמסמכים/תעודות וכיוצ"ב הרלוונטיים לתהליך, אישור נוטריון להצהרת מתרגם במקרים בהם תרגמתם את המסמכים בכוחות עצמכם ו/או באמצעות איש תרגום מקצועי אשר איננו נוטריון בהכשרתו, אימות חתימה על ייפוי כוח נוטריוני למסמכים הרלוונטיים ושירותי ייעוץ והכוונה נוטריוניות בכל הנוגע לאיסוף תיק המסמכים.

היוועצות מוקדמת עם נוטריון העוסק ומתמחה בנושא הרילוקיישן, יאפשר גם לכם להיחשף להיבטים השונים הנלווים לתהליך בהיבט המשפטי ויסייע גם לכם לאסוף את כלל המסמכים הנדרשים לצד מסמכים נוספים היכולים לסייע לכם בהיבטים שונים בשלבי ההתאקלמות הראשוניים שלכם במדינת היעד אליה אתם עוברים במסגרת הרילוקיישן.

Call Now Button