שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

אנחנו חיים בעידן טכנולוגי, כזה המאופיין בפיתוח תדיר של אינספור מוצרים, בניסיון להפוך את החיים שלנו, של בני האדם, טובים יותר. התפקיד שלכם הוא לחלום בגדול, להעיז, לחשוב איך אתם יכולים להשתמש בכישורים שלכם כדי להפוך את העולם הזה לעולם טוב יותר. אבל התפקיד שלנו הוא לחשוב איך בדיוק להפוך את הרעיון, למוצר אמיתי. כזה שיכול לסייע לאינספור לקוחות, מכל רחבי העולם, ליהנות מהפיתוח הייחודי שלכם עד תום. אצלנו, כאן, אצל סטודיו תומס, אנחנו קמים מדי יום מתוך תשוקה אמיתית למקצוע, עם הרצון למצוא את הדרך, להשתמש בכלים שלנו, כדי לעזור לכם.

מה זה בעצם סטודיו לעיצוב מוצר

סטודיו לעיצוב מוצר הוא המקום, אליו אתם מגיעים עם הרעיון שלכם ואנחנו מגיעים עם כלים מעשיים, אשר מאפשרים לחלום לרקום עור וגידים. אנחנו יודעים, התיאור הזה נשמע קצת מסורבל, אז בואו ניתן דוגמא. למשל, יש יזמית, בעלת עסק, המעוניינת ליצור כלי טכנולוגי חדשני, המאפשר עיצוב מהיר וקל של השיער. הפיתוח, יאפשר לנערות ונשים מכל העולם, לסדר את השיער שלהן, בדיוק כמו שהן רוצות, לפני שיצאו לעבודה או ליום לימודים. כדי שהמכשיר יהיה נוח לשימוש, אנחנו צריכים להחליט איך נעצב את המוצר, כך שהוא יהיה נוח לאחיזה, המשקל שלו לא יהיה כבד מדי, המראה שלו יהיה אסתטי והוא כמובן, יהיה בטוח לשימוש. זו כמובן, דוגמא אחת מיני רבות, אבל זו דוגמא טובה לאפיון כלל הפרטים, אליהם אנחנו חייבים להתייחס בעת יצירה של מוצר חדש.

איך התהליך נראה מבפנים

אחרי שהבהרנו, מה התפקיד של סטודיו תומאס, בתהליך הפיתוח של המוצר עליו אתם חולמים, אנחנו רוצים לספר לכם קצת על תהליך העבודה. בגדול, אנחנו מחלקים את התהליך כולו, לכמה שלבים פשוטים:

שלב ראשון, אבחון ואפיון הצרכים של הלקוח

אתם אלו המגיעים עם הידע הטכנולוגי ועם החזון, אתם מי שחולמים על המוצר הזה בימים ובלילות. אנחנו לא יכולים להתחיל ולהוסיף מהידע המקצועי שלנו, בלי להקשיב לכם ולהבין ביחד, למה אתם מצפים בדיוק. מה התפקיד של המוצר ואיך הייתם רוצים שהלקוח ישתמש בו, בסופו של דבר.

שלב שני, יצירת דוגמאות וקבלת משוב

העבודה שלנו היא בסופו של יום, ניסוי ותהיה. אנחנו ניצור כמה דוגמאות לעיצוב המוצר, אתם תגידו לנו, למה התחברתם יותר או פחות, האם יש לכם היערות ודגשים, כדי שנוכל לדייק את העבודה שלנו בצורה הטובה ביותר.

שלב שלישי ואחרון, סיום הפרויקט ויציאה לייצור

אחרי שנבחן לעומק את הצרכים שלכם וניצור דוגמאות רבות ככל שנידרש לכך, תקבלו לא רק את המוצר הסופי, אלא גם את כל המידע הטכני, אשר יאפשר לכם להמשיך ולהשלים את התהליך, עם יצירה של יחידות נוספות של אותו המכשיר.

אנחנו, סטודיו תומאס, ממתינים לכם כאן

מצפים לשמוע מכם ולקבל את כל המידע שיעזור לנו להוביל את החלומות שלכם קדימה. אנחנו בטוחים כי ביחד, נוכל להפוך כל משאלת לב למציאות קיימת. דברו איתנו עוד היום, אנחנו ממתינים לכם. 

Call Now Button