שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

למה לפנות לנוטריון שמתמחה בתרגום מסמכים לאנגלית לפני שטסים לארצות הברית?

נוטריון הינו עורך דין וותיק, שהוכר וקיבל הסמכה לספק שירותי נוטריון על פי חוק. בין היתר, מוסמך הנוטריון להעיד בעל פי או בכתב על נכונותם של מסמכים שונים וכן ללוות תצהירים, עריכת צוואות. במקביל, שירות חשוב שמספק נוטריון הינו תרגום מסמכים לאנגלית. אם אתם מחפשים ממש עכשיו טיסות לארצות הברית, יתכן שאתם נזקקים לנוטריון ואפילו אינכם מודעים לכך. להלן נסביר מדוע לפנות לנוטריון המתמחה בתרגום מסמכים באנגלית, לפני נסיעה לארצות הברית או למדינה אחרת דוברת אנגלית.

לימודים, עבודה ותרגום נוטריוני

בכל אותן טיסות לארצות הברית ניתן למצוא לא רק נוסעים ותיירים מן השורה אלא גם כאלה היוצאים לעבוד או ללמוד בחו"ל. בדרך כלל, על מנת להתקבל למוסד לימודים או כדי להגיש בקשה למשרה נחשקת, יהיה צורך להמציא אישורים רשמיים. למשל, יש צורך להציג אישורים כגון גיליון ציונים ממוסד אקדמי, תעודת בגרות, אישור על הסמכה מקצועית כזאת או אחרת, המלצת מעסיק. מכיוון שהמסמך המקורי יהיה כתוב בדרך כלל בשפה העברית, ברור כי לא ניתן להגיש את המסמך כפי שהוא למעסיק, לרשויות ההגירה או למוסדות הלימודים. בדיוק כאן נכנס לתמונה הנוטריון.

התרגום הנוטריוני שאותו תגישו לגורם רשמי ולכל רשות רלוונטית מאפשר להם להבין מה אומר המסמך המקורי. זאת ועוד, הנוטריון הינו ישות משפטית מוכרת, אשר רשאי לחתום ולאשר כי קיימת התאמה בין התרגום לבין מסמך המקור. אם אתם מחפשים ממש עכשיו דילים של טיסות לארצות הברית, אם אתם עומדים לשלב בין טיול בין לימודים ובכל מקרה שעליכם לפנות לרשות אמריקאית הדורשת מסמכים בכתב – דרוש לכם נוטריון המספק תרגומים לאנגלית.

היתרונות בפניה לנוטריון

יש יתרונות חשובים בפניה לנוטריון על מנת שיספק לכם תרגום של מסמכים לאנגלית. מלבד העובדה שמקבלים אישור על נכונות המסמך המקורי, אפשר לדעת כי רמת התרגום תהיה גבוהה ביותר. נוטריון כגורם מקצועי בכיר לא ירשה לעצמו לספק תרגומים באיכות ירודה. אפילו אם אינכם חייבים להמציא תרגום נוטריוני ולכאורה ניתן להגיש תרגום מכל מקור שהוא, לא כדאי לפנות לגורם שלא בהכרח מקפיד על אנגלית מדויקת, על תרגום איכותי ומלא, ללא ניסוחים "יצירתיים" שאינם יוצרים רושם ראוי, שלא לדבר על ניסוחים שגויים ותחביר לקוי.

נוטריונים הינם בעלי ניסיון רב בתרגום מסמכים שונים, לרבות אישורים על מצב אישי ומשפחתי, כך שניתן למשל תרגום לצורך נישואין אזרחיים (שמתקיימים בין היתר בלאס ווגאס, בניו יורק וכדומה). הנוטריון בקיא בתרגום מסמכים כלכליים, משפטיים ויש גם אפשרות לתרגומים רפואיים, במידה ומטרת הנסיעה הינה קבלת טיפול רפואי או חוות דעת מומחה. לסיכום, אם אתם עומדים להזמין טיסה לארצות הברית, טיסה סדירה או טיסת שכר, וודאו כי הצטיידתם מבעוד מועד באישורים ותרגומים נוטריונים הנחוצים לכם.

 

 

Call Now Button