שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

יתרונות לימודי תרגום כחלק משירותים נוטריונים

אחד השירותים המבוקשים ביותר לאחרונה מנוטריון הינו תרגום נוטריוני או חתימה של נוטריון על מסמכים מתורגמים. תרגום נוטריוני, או אישור נוטריון על מסמכים מתורגמים, אלו שירותים אשר מאפשרים לאדם להציג בפני בית משפט או רשויות שונות כמו בנקים, רשויות עירוניות, רשויות המס וכדומה, מסמכים בעלי תוקף משפטי אשר נכתבו בשפה זרה ותורגמו לעברית.

העובדה שהתרגום בוצע על ידי נוטריון, או שהוא אושר בחתימה שלו, מאפשרת לרשויות השונות ולבתי המשפט להיות בטוחים כי מדובר בתרגום מדויק הזהה לחלוטין למקור ולכן הם יכולים לפעול על פי האמור במסמך המתורגם ללא כל חשש מכך שאולי הוא לא מכיל את כל המידע המדויק כמו המסמך המקורי.

להרחיב את השירותים שלכם!

אם אתם נוטריונים לימודי תרגום יכולים לאפשר לכם להרחיב את השירותים שאתם מעניקים ללקוחות באופן משמעותי מאוד. לאחר לימודי תרגום תוכלו להציע שירות של תרגום נוטריוני או חתימה על מסמכים מתורגמים כך שהרבה יותר לקוחות יהיו זקוקים לשירותים שלכם.

באופן הזה תוכלו להרחיב את המשרד שלכם ולתת מענה טוב יותר למגוון הצרכים של הלקוחות שלכם.

כיום ניתן לראות כי משרדי נוטריונים אשר מעניקים שירותים הקשורים בתרגום זוכים לכמות גדולה יותר של לקוחות וביקוש רב יותר, ולכן לימודי תרגום כדאיים מאוד גם עבורכם.

לצמצם את השימוש בשירותים חיצוניים

ישנם נוטריונים רבים אשר לא למדו תרגום ולכן עושים שימוש בשירותים חיצוניים בכדי לתרגם מסמכים שונים, על ידי נוטריונים אחרים. השירותים הללו כרוכים כמובן בתשלום נוסף ולכן יכולים להקטין את הרווח של עורך הדין או להגדיל את ההוצאות של הלקוח אשר יעדיף לפנות אל נוטריון שמבצע את התרגום בעצמו ולכן דורש מחיר זול יותר.

לכן, בכדי לצמצם את השימוש בשירותים חיצוניים שונים ולהעניק ללקוחות שלכם מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת כדאי מאוד שתפנו ללימודי תרגום מקצועיים אשר יאפשרו לכם לבצע תרגום נוטריוני או לחתום על מסמכים מתורגמים ולאשר את העובדה שהם מתורגמים באופן מדויק ללא כל חריגות.

העשרת הידע האישי שלכם

מלבד התרומה הגדולה של לימודים בתחום התרגום עבור שירותי המשרד שלכם, לימודים שכאלו יכולים להעשיר את הידע שלכם בצורה משמעותית מאוד וכך לא רק לאפשר לכם לבצע את עבודתכם בצורה טובה יותר, אלא גם להרגיש משכילים יותר ולהשתלב בכנסים משפטיים במדינות זרות בצורה הרבה יותר טובה.

בנוסף, לאחר לימודים המאפשרים לכם לבצע תרגום תוכלו לעבוד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין אחרים או חברות תרגום גדולות שיזמינו מכם עבודות תרגום נוטריוני באופן שוטף, עבודות שיכולות להעניק למשרד שלכם הכנסות גבוהות נוספות ולהגשים לכם את החלום על משרד מקצועי ומשגשג בצורה הטובה ביותר שניתן.

Call Now Button