שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

טיפים לבחירת עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן

כאשר מדובר על קנייה או מכירה של נכס, אין ספק שמדוב על תהליך שהוא לא רק מלחיץ אלא גם מורכב וזאת במיוחד אם לא בקיאים בהליכים משפטיים הקשורים לתהליך עצמו. על כן, מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן וכך להיות בטוחים שאיש מקצוע זה, יגן על הזכויות והאינטרסים של הלקוח בעסקת המקרקעין. הבעיה היא שיש המון עורכי דין המתמחים בתחום הנדל"ן ומציעים את שירותיהם והבחירה באחד הנכון והמתאים הופכת לקשה.
בכתבה הבאה, ריכזנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת בכל הקשור לבחירת עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן.

הכתבה בשיתוף עם עו"ד נדל"ן פתח תקווה מקצועי ומנוסה בתחום.

ניסיון ומומחיות

כאשר מדובר על תחום המקרקעין, מדובר על תחום המצריך ידע בתחומים משפטיים שונים כמו, דיני חוזים, דיני קניין ועוד. על כן, מומלץ לבחור עורך דין שיש לו ניסיון רב בתחום ושטיפל כבר בהמון עסקאות נדל"ן. עורך דין כזה יהיה מומחה בהבנת הסוגיות המשפטיות שיהיו בעסקה.

בדקו האם יש לעורך הדין רישיון לעסוק בתחום

לפני ששוכרים את שירותיו של עורך דין מקרקעין ובכלל של כל עורך דין, מומלץ לוודא שיש לו רישיון לעסוק בתחום. כמו כן, מומלץ לבדוק שאין תלונות שהוגשו נגדו. חשוב גם לבדוק מהי חוות הדעת שיש עליו ומהו הדירוג שלו.

זמינות ותקשורת

עסקאות נדל"ן הן דינאמיות ועל כן חשוב מאוד לעבוד עם עורך דין שיהיה זמין וגם קשוב לצרכי הלקוחות שלו. לפני שאתם סוגרים עם עורך הדין, מומלץ לשאול אותו לגבי הזמינות שלו. כמו כן, וודאו שעורך הדין מתקשר בצורה ברורה וגם יעילה וגם מסביר מונחים משפטיים בשפה פשוטה.

עמלות וחיוב

מומלץ לבדוק מהו שכר הטרחה שעורך הדין מבקש וכמו כן, האם יש עלויות נוספות הקשורות לעסקת המקרקעין שעל הלקוחות לשאת בהן. יש עורכי דין שגובים תשלום גבוה עבור השירות שלהם ויש אחרים שגובים תעריף שעתי.

קבעו פגישת ייעוץ

לא מספיק לדבר עם עורך הדין בטלפון. מומלץ מאוד להגיע גם לפגישת ייעוץ. בדרך כלל, היא תינתן ללא עלות. במהלך הפגישה, אפשר לדון בפרטים הקשורים לעסקת הנדל"ן וכמו כן להעריך את הכישורים ואת התאמתו של עורך הדין לטיפול בעסקה. במהלך הפגישה, מומלץ לשאול לגבי הניסיון של עורך הדין, לגבי הסמכתו, אסטרטגיות משפטיות בהן הוא נוקט ועוד. במהלך הפגישה, אפשר גם לבדוק האם יש חיבור טוב עם עורך הדין והאם אכן מרגישים בנוח לדבר איתו.

כמה מילים לסיכום…

בחירה נכונה של עורך דין מקרקעין יכולה לעשות הבדל משמעותי בכל הקשור לעסקת הנדל"ן שלכם.
במידה ותבחרו ליישם את כל הטיפים שהוזכרו לעיל, אנו בטוחים שתוכלו למצוא עורך דין מנוסה, בעל מוניטין ותואם לצרכים ולהעדפות שלכם. עם הייצוג המשפטי הנכון תוכלו לנווט בעולם המורכב של דיני מקרקעין בביטחון ושקט נפשי.

Call Now Buttonדילוג לתוכן