שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

זכויותיכם נפגעו במקום העבודה? עו"ד דיני עבודה הוא מי שיסייע לכם

כנראה שהכי חשוב לעמוד על הזכויות שלכם במקום העבודה. בסופו של דבר, ישנם מעסיקים שאפילו ינצלו את העובדה שאתם לא עומדים על הזכויות שלכם, ככה שחשוב ביותר להיות מודע אליהן. מודעים לזכויות שלכם, חשים שהן נפגעו במקום העבודה וצריכים סיוע? בואו נדבר על זה.

בשווקים השונים ובתעשיות ישנם עצמאים ושכירים, מנהלי עבודה, מפקחים ועוד כהנה וכהנה אנשי מקצוע שונים. כשאדם שכיר והוא עובד תחת מעסיק, הוא מחויב לחובות כאלו ואחרות אשר נקבעות בהתאם למקום העבודה עצמו. יחד עם זאת, במקרים מסוימים אנשים מרגישים שהזכויות שלהם נפגעו במקום העבודה, או שהם יודעים בוודאות שכך אכן קרה. אם זה קרה לכם, עורך דין דיני עבודה יוכל לספק לכם את כל המידע הכי מדויק עבורכם. בינתיים, בואו נדבר על זה בהיבט שלנו, של השכירים, ההיבט של תביעת מעסיק במקום העבודה. האם בכלל כדאי?

כדאי לי לתבוע את המעסיק שלי?

השאלה של "כדאי" היא סובייקטיבית. אין עליה תשובה חד משמעית. אם תשאלו את עורך הדין שלכם באם כדאי לתבוע את מקום העבודה או לא, הוא יגיד לכם שקודם כל יהיה עליכם לאסוף את כל הראיות והמסמכים הרלוונטיים. למעשה, אלו דברים שמדברים עליהם במהלך פגישת ייעוץ עם עו"ד דיני עבודה. עורך הדין ישאל אתכם לגבי הזכויות שנראים לכם שנפגעו, במקביל לכך שיברר אילו ראיות יש בידיכם לכך.

עורך הדין בסופו של דבר יגיד לכם אם יהיה מומלץ לתבוע את המעסיק, או שמא לדרוש פתרון אחר. כדאי לדעת, במקרים רבים ניתן ליישב סכסוכים במקום העבודה מבלי שיהיה את הצורך להיכנס לבית המשפט לצרכי דיונים מתישים.

כל הצדדים בתביעה ירצו שהיא תסתיים כמה שיותר מהר

בסופו של יום, כל הצדדים בתהליך של תביעה מעוניינים שהתביעה תסתיים כמה שיותר מהר ועם מינימום נזקים. אם כך, חשוב לזכור שישנו גם את התהליך של בוררות באמצעות בורר מוסמך. תפקידו של הבורר הוא ליישב את הסכסוך ביניכם למעסיק מחוץ לבית המשפט, מה שיחסוך לכם המון זמן ובירוקרטיה.

אם אתם צריכים סיוע נוסף במקרים אלו של פגיעה בזכויות במקום העבודה, אל תחשבו פעמיים – קבלו ייעוץ משפטי. ככל שתמתינו עם זה יותר ותתבשלו יותר בתחושה שזכויותיכם נפגעו, ככה אתם תיצרו "לופ" של מרה-שחורה.

אל תתמהמהו ונסו ליישב את הסכסוך במקום העבודה בהקדם

סמכו עלינו, אתם ממש לא מעוניינים לשבת במקום עבודתכם יום-יום ולחשוב על כך שהזכויות שלכם נרמסות. זה ייצור אצלכם תסכול ותחושת מרמור, מה שיפגע גם באיכות עבודתכם. בסופו של דבר, התחושות האלו כנראה יובילו לכך שאתם תתעוררו בכל בוקר למקום עבודה שאתם פשוט מתעבים.

אל תיתנו לזה לקרות. אם חלילה נגרם לכם עוול במקום העבודה, פנו לייעוץ משפטי אצל עו"ד דיני עבודה בהקדם.

Call Now Button