שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

הקמת עמותה: מהו התהליך ומתי להיעזר בעורך דין

במשרדי מע״מ קובעים כי נדרשים שני אנשים להקמה של עמותה, ולאחר שתגיעו אל משרדי מס הכנסה כדי לפתוח תיק מוסד ציבורי, יהיה צורך בלפחות 7 אנשים שיהיו רשומים בתור חברים בעמותה, וזאת על מנת לקבל פטור ממס על ההכנסות של העמותה.

 

רצוי להתחיל את התהליך עם שבעה אנשים כבר בשלבים הראשונים, שכן כך תוכלו להתקדם הלאה ללא עיכובים ובידיעה שיש לכם את הבסיס הדרוש כדי לצאת לדרך ולהקים את העמותה שלכם. כדי לפתוח עמותה יש להגיש טופס מקוון עם המידע הרלוונטי ולהגיש את כל הטפסים שדורשים במע״מ ומס הכנסה.

 

אתם לא חייבים לעשות את זה בעצמכם

 

אם אתם רוצים לצאת לדרך עם הקמת עמותה לילדים שתהווה עבורם מסגרת דיור שיקומית, זה יהיה נכון לפנות אל עורך דין שיוכל לייצג אתכם ולעשות את כל העבודה הזו בשבילכם. הוא כבר יוכל לוודא עבורכם שהעמותה נפתחת בדיוק לפי הדרישות שלכם ומבלי שתצטרכו להתעסק עם כל הבירוקרטיה.

 

אתם צריכים לזכור שגם אם אתם מחליטים לפנות אל עורך דין כדי שיוכל לעזור לכם, זה יצריך מכם לבחור אותו בקפידה ולברר היטב עד כמה הוא יהיה מסוגל להעניק לכם שירות מצוין. זה משהו שאתם צריכים להקפיד לבדוק בתבונה ובאופן מעמיק.

 

תנו לעורך דין לעשות את כל העבודה בשבילכם

 

קחו לתשומת ליבכם שאם אתם לא רוצים להתעסק עם מילוי לא נכון של המסמכים שעלול להוביל לעיכוב של כל תהליך פתיחת העמותה והגשה מחדש של המסמכים הרלוונטיים, אז זה יהיה רצוי לעשות הכול בליווי של עורך דין שיוכל לסייע לכם ולהעניק לכם את העזרה הדרוש כדי שהתהליך כולו פשוט יהפוך להיות פשוט יותר עבורכם.

 

תזכרו שאתם לא צריכים להקשות על עצמכם יותר מידי, והרי שאם אתם יוצאים לדרך בצורה חלקה עם התהליך הזה ועושים את זה עם עזרה של מקצוענים שיודעים איך לעשות את זה כנדרש, זה פשוט חוסך לכם את כל חוסר הודאות ומעניק לכם תמונה ברורה בעניין לגבי מה שצריך לעשות.

 

הופכים את הקמת העמותה לפשוטה

 

שימו לב שכאשר יש מקצוענים שעוזרים לכם ומלווים אתכם לאורך כל התהליך, זה מונע מכם התעסקות מיותרת עם דברים שאתם לא בקיאים בהם ונוגעים להקמה של העמותה. כך שאם אתם רוצים לצאת לדרך בידיעה שאתם לא מתעכבים עם פתיחת העמותה, אלא עושים את זה באופן שוטף וכנדרש, אז פשוט תתנו לעורך דין לעזור לכם.

 

אם יש לכם שאלות שנוגעות לתהליך של הקמת העמותה וכל מה שנלווה לכך, תוכלו להציף אותן בפני עורך הדין כדי לקבל ממנו ייעוץ מקצועי ולהתרשם ממה שתוכלו לעשות על מנת שהכול יוכל לקרות באופן חלק וכפי שנדרש.

Call Now Buttonדילוג לתוכן