שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
post

היכולת לקבל מסמך נוטריוני באופן מקוון מפשטת את כל התהליך הן עבור הנוטריון והן עבור הלקוחות שלו. מה שהתחיל ככורח בתקופת הקורונה שדרשה ריחוק חברתי למניעת הדבקות במחלה, הפך במהירות לדרך המועדפת גם על נוטריונים וגם על לקוחות בתעשיות הנדל״ן, המשכנתאות, הלימודים, הרכב, המשפט ועוד.

בשל היתרונות הרבים של שירותים נוטריוניים מקוונים, יותר ויותר נוטריונים בוחרים להשתמש באפליקציות ייעודיות, כדי לקבל מסמכים אונליין ולאשר אותם באופן מקוון. כמו למשל, אישור המאמת את תעודת הנישואין או את התואר בלימודי ניהול.

הנה כמה מהדרכים שבהן אישור נוטריון מרחוק יכולים לייעל את התהליך

  1. נוחות

אישור נוטריוני מקוון מספק נוחות מובהקת ללקוחות, אבל גם הנוטריונים נהנים מיתרון זה. קבלת תשלום עבור אישור נוטריוני שגרתי או חתימה על מסמכים נוטריונים כבר לא מצריכות קביעת פגישות תוך תכנון זמני הנסיעה, בעיקר זו נסיעה ארוכה. כל שעל הנוטריון לעשות זה להיכנס למחשב, לפגוש את הלקוח בשיחת ועידה בווידאו ולהשלים את המלאכה הנוטריונית שלו.

  1. בטיחות

עדיין אנשים נדבקים מקורונה. הדרך המקוונת המאפשרת מתן שירותים מרחוק, מציעה לנוטריונים אפשרויות רבות יותר לשמירה על עצמם ועל לקוחותיהם. לא מעט נוטריונים מרגישים הרבה יותר מוגנים כשהם לא צריכים לפגוש אנשים זרים שמגיעים אליהם כדי לקבל שירות. חוץ מזה, בילוי פחות זמן בדרכים, אם של הלקוח או של הנוטריון, פירושו פחות חשיפה לתאונות דרכים.

  1. השגת לקוחות רבים יותר

נוטריונים כבר לא חייבים להיות באותו מקום בעולם בו נמצא הלקוח שלהם. הלקוח יכול להיות בכול מקום על פני כדור הארץ ועדיין לקבל שירות נוטריוני. המשמעות היא שבסיס הלקוחות הפוטנציאלי של הנוטריון כבר לא מוגבל למיקום גיאוגרפי אחד.

חוץ מזה, במקום לקבוע יום שלם של פגישות פנים אל פנים עם לקוחות, אפשר לחסוך זמן ולפגוש הרבה יותר לקוחות ביום על גבי מסך המחשב. 

  1. שמירה על סדר וארגון

הפלטפורמה המקוונת מציעה גם יומן אלקטרוני, כלי לקביעת לוח זמנים ותבניות תיוג, שהופכים את זרימת העבודה הנוטריונית לקלה ועקבית יותר. כשהכול מתנהל תחת קורת גג אחת (בפלטפורמה המקוונת), משתפרת כל החוויה כולה הן עבור הנוטריון והן עבור הלקוחות שלו.

  1. הקושי להתייצב אישית כבר לא קיים

אם אתם נוטריונים שמקפידים על קלה כחמורה, ולא מוכנים לאשר מסמכים נוטריוניים כאשר החותם אינו יכול להופיע בפניכם באופן אישי, כדי לא להסתבך, הדרך המקוונת פותרת את הבעיה.

במעמד החתימה הנוטריונית המסורתית, כולם חייבים להיות נוכחים פיזית, אבל יש לקוחות עסוקים שעשויים לבקש לעשות זאת בטלפון. לפעמים הבקשה היא מתוך בורות ותמימות, ולפעמים מתוך כוונות הונאה. עם השירות המקוון, הנוטריונים יכולים לקבוע מפגש מקוון עם כל מי שנמצא מחוץ לעיר או עסוק מדי מכדי להיפגש אישית, מבלי לפגוע בשלמות המעשה הנוטריוני על פי חוק.

  1. פוטנציאל גדול יותר לצמיחת הקריירה

אחד היתרונות של מקצוע הנוטריון, קשור לשיפור קורות החיים של הנוטריון והופכים אותו למושך יותר בעיני מעסיקים פוטנציאליים. להיות מוסמך למתן שירות מקוון, זה בונוס. ככול שיותר חברות מציעות לעובדים שלהן לעבוד מהבית, כך גם עסקים בעלי אישור לפעול בפלטפורמה מקוונת לענייני נוטריון, צפויים לחפש את אלה שיוכלו להציע להם אישורי נוטריון מהירים מרחוק.

  1. בטוח ומוגן יותר

כיוון שהאישור הנוטריוני המקוון מתבצע באמצעות הפעלה אודיו-ויזואלית מוגנת לחלוטין, גם האישור הנוטריוני המקוון הוא בטוח ומוגן לחלוטין. ההליך המקוון מגביר את שמירת הסודיות באשר לזהות החותמים ולמידע שקשור אליהם. המסמכים שמאושרים מרחוק על ידי נוטריון מוגנים גם מפני הונאות סייבר.

 

Call Now Buttonדילוג לתוכן