שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

האם פגישה עם עורך דין הגירה מצריכה גם שירותי נוטריון?

בהתאם למקרה האינדיבידואלי שלכם, אתם תצטרכו להיפגש עם עורכי הדין המתאימים. למשל, אם אתם צריכים סיוע משפטי בתחום של דיני הגירה, אתם תצטרכו עורך דין בדינים האלו של הגירה. במקרים רבים, אתם תצטרכו גם שירותי נוטריון, שירותי תרגום משפטי ועוד. בואו נבין מדוע.

ישנם לא מעט תחומי משפט בארץ, כאשר בכל תחום משפטי יש את עורכי הדין הרלוונטיים. עורכי הדין לומדים שנים על גבי שנים בכדי לרכוש את השכלתם, מאחר שהשירות שלהם הוא קריטי ומבוסס על דקויות. נכון שניתן לתרגם בעצמכם מסמכים כאלו ואחרים, ונכון שאתם אפילו יכולים לייצג את עצמכם בבית משפט. אבל האם תעדיפו לבצע פעולות אלו מבלי הסיוע המקצועי של עו"ד? כנראה שלא.

סיוע משפטי בתחום דיני הגירה מצריך גם שירותי נוטריונים?

בין אם אתם צריכים סיוע של עורך דין הגירה או של עו"ד בתחום אחר, יש סיכוי שתצטרכו גם נוטריון. נוטריונים עוסקים בתרגומי מסמכים משפטיים, בניסוח של מסמכים משפטיים וחוזים, עוסקים בצוואות, ירושות ועוד.

ברוב המוחלט של המקרים, הגירה של אדם ממדינה למדינה תצריך תקפות משפטית על תרגומים של מסמכים. ואת התקפות המשפטית הזאת יכול לספק לכם עורך דין שהוא גם נוטריון. אין ספק, על התקפות המשפטית של מסמכים שתציגו, אסור להתפשר.

מדוע אסור להתפשר על התקפות המשפטית של מסמכים ותרגומים?

תביעות משפטיות ובקשות הגירה יכולות להיפסל בבית המשפט בעקבות תרגומים לא נכונים ולא תקפים משפטית. חד וחלק. אם אתם צריכים להיפגש עם עורך דין בדיני הגירה וגם צריכים לתרגם עבורו מסמכים כלשהם, יהיה הכרחי להיפגש במקביל גם עם נוטריון.

כדאי לדעת, בחלק ממשרדי הדין הגדולים בארץ תוכלו לקבל את שלל השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת. בין אם אתם צריכים ייצוג בתחום של ליטיגציה מסחרית, דיני עבודה או שירות של נוטריון, המשרדים הגדולים בדרך כלל יכללו את כל אלו.

משרד עו"ד גדול, קטן או בוטיק? במי להסתייע?

בעוד שמשרדים גדולים של עורכי דין תמיד יהיו מרשימים, יחד עם זאת, אין חובה לעבוד אל מול משרד עו"ד גדול. אפשר גם משרד בוטיק שמספק לכם שירות משפטי ייעודי לצרכיכם. באופן העבודה הזה, אתם תקבלו שירותי נוטריון במשרד אחד, בעוד שמשרד נוסף יספק לכם סיוע משפטי בדיני הגירה, עבודה, פלילי או כל מה שתצטרכו.

הכי חשוב, שתרגישו את הקליק המקצועי הנכון אל מול עורך הדין בפגישת הייעוץ עמו. אם יש צורך בכך, אפילו שבו לפגישת ייעוץ עם יותר מאשר עורך דין אחד. אמנם זה יעלה לכם בתשלום כפול, אבל על המקצועיות של עור הדין לא מתפשרים. אם מתוך סיבה כזו או אחרת הוא לא מרגיש לכם נכון לעבודה משותפת עמו, התייעצו עם עו"ד נוסף.

Call Now Button