שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

מבחינתכם פנייה לעורך דין יכולה להתבצע רק כאשר הדברים יוצאים משליטה. עם זאת יש מצבים שבהם חובה לפנות למומחה בתחום מוקדם ככל האפשר. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם נזכרים רק בדיעבד. לכן החלטנו להציג בפניכם כמה מצבים שכיחים שבהם פנייה לעורך דין היא בגדר חובה. כמו שאתם מבינים אם תפנו למומחה בתחום בזמן הנכון, העניינים יהיה בשליטתכם המלאה. בו בזמן אם תפנו בשלב מאוחר, ישנם אנשי מקצוע שלא יוכלו לסייע לכם. גם אנשים שומרי חוק יכולים להגיע למצב שבו הם יצטרכו להיעזר בעורך דין בתחום כזה או אחר.

 

תביעה של גוף גדול או חזק

 

לבדכם תתקשו לנהל תביעה מול גופים חזקים וגדולים במשק הישראלי. לא פעם תצטרכו לפנות לעורך דין על מנת שילווה אתכם לאורך הדרך עד לקבלת הפיצויים המגיעים לכם. הגופים החזקים והגדולים מגיעים עם סוללה של עורכי דין מנוסים שיכולים להשאיר לכם אבק. לפיכך תצטרכו גם אתם לדעת שיש לכם על מי לסמוך בהקשר הספציפי הזה. החדשות הטובות הן שברגע שתפנו לעורך דין מנוסה ומיומן תוכלו להשוות את מאזן הכוחות. מכאן רק תצטרכו להוכיח את הטענות שלכם בעזרתו של עורך הדין.

 

התייעצות טרם נקיטת הליכים

 

לא תמיד פונים לעורך דין על מנת שייצג אתכם בערכאות המשפטיות. גם אם אתם רוצים לייצג את עצמכם, טוב לקבל ייעוץ טרם נקיטת צעדים דרסטיים. לא יודעים בדיוק מה החוק אומר במקרים מסוימים? התייעצות עם עורך דין יכולה להסיר את כל סימני השאלה. מומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה בענייני צבא לפני שעושים מעשה שממנו אין דרך חזרה. זה נכון לגבי תחומים נוספים, כמעט בכל תחום שאין לנו בו הבנה מקיפה ומקצועית.

 

שליחת מכתב מעורך דין

 

אומנם אף חוק לא מחייב לשלוח מכתב התראה מעורך דין לפני שפונים לבית המשפט. אך כן מדובר על פעולה נהוגה, כזאת שמביאה איתה המון יתרונות בראייה כוללת. כדי לשלוח מכתב התראה מעורך דין יהיה עליכם לפנות לעורך דין שיעזור לכם. רק לעורך דין מוסמך יש את הסמכות החוקית לשלוח מכתב התראה לאדם מסוים. יכול להיות כי אחרי שתשלחו את המכתב העניינים יסתדרו מעצמם בלי לפנות לבית המשפט.

 

התמודדות עם תביעה נגדכם

 

בחלק מהמקרים תמצאו את עצמכם בצד הנתבע ולא רק בצד התובע. אם תובעים אתכם עליכם להגיב לתביעה במהירות אחרת תיכנסו לצרות. כדי להגיב לתביעה כמו שצריך יהיה עליכם להיעזר בשירותיו של עורך דין. ללא עורך דין הסיכויים שלכם להשיג את מבוקשכם יהיו נמוכים במיוחד. בטח אם לצד השני יש עורך דין מנוסה שמייעץ לו מה נכון לעשות בכל נקודת זמן. לכן אם קיבלתם מכתב תביעה השלב הראשון יהיה לפנות לעורך דין לפני שהעניינים יתסבכו מול עיניכם.

Call Now Buttonדילוג לתוכן