שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

איך תוכלו לשמור על תזרים כספים גם במקרה של פשיטת רגל ומדוע כדאי לכם להיעזר בעורך דין?

מדי שנה, אנו שומעים על עסקים וחברות שהגיעו למצב של פשיטת רגל.
איך אפשר להתמודד עם המצב, לשמור על תזרים מזומנים וגם לצמצם נזקים ולעמוד על הרגליים בחזרה? בדיוק בשביל זה, הכנו את הכתבה הבאה.

הכתבה בשיתוף עם חברת בית מאור המספקת שירותי ניכיון צ'קים.

איך ניכיון צ'קים יכולים לעזור לכם בעת פשיטת רגל?

יש כל מיני דרכים לדאוג לכסף מזומן כאשר יש פשיטת רגל. כסף זה נדרש על מנת לשלם תשלום לספקים עבור הסחורות, לשלם משכורות לעובדים, לשלם חשבונות ועוד. הדרך בה כדאי לבחור והמומלצת מכולן על מנת להשיג את הכסף הנדרש לתשלומים, היא ניכיון צ'קים. מדובר על שירות שמתנהל באופן הבא: כל שעליכם לעשות הוא למסור לחברת ניכיון הצ'קים את הצ'קים הדחויים שיש ברשותכם ובמקום אתם תקבלו כסף מזומן על פי הערך הנקוב בצ'קים. כמו כן, יהיה עליכם גם לשלם עמלה על השירות. נכון, אין ספק שבמסגרת השירות מפסידים גם כמה אחוזי עמלה, אך זאת עדיין מדובר על שיטה מהירה, טובה וזולה לקבל כסף מזומן.

איך הלוואות חוץ בנקאיות יכולות לעזור לכם לשיפור תזרים המזומנים?

על מנת שתוכלו לשמר את תזרים המזומנים, תוכלו להשתמש בהלוואה חוץ בנקאית. יש המון חברות פרטיות פיננסיות המציעות את השירות. הלוואות יכולות להיות בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים. נציין שהריביות לא נמוכות אבל פריסת ההחזרים נוחה (אפשר לפרוס את ההלוואה ל-5 שנים ואולי גם ליותר שנים). כמו כן, היתרון הגדול הוא שאם תקבלו כסף שיעזור לכם לצאת מהמשבר אליו נקלעתם. חשוב לציין שמומלץ לקחת הלוואה רק מחברות הפועלות באופן חוקי וכאלה שיש להן את האישורים הנדרשים על פי החוק הישראלי. אל תתעסקו עם חברות מהשוק האפור.

כמה מילים על הסדרי חובות והלוואות בנקאיות

במקרה של פשיטת רגל, הפתרון האידיאלי לשמירה על תזרים המזומנים יכול להגיע דווקא מהגורמים הבנקאיים. נכון, יכול להיות שאם התחלתם תהליך של פשיטת רגל לא תקבלו אישור להלוואה בנקאית, אם כי יש מקרים בהם זה כן אפשרי. כמו כן, מומלץ גם לבדוק את נושא הסדרי החובות מול הבנקים. הדבר עשוי להקל עליכם בצורה משמעותית. ההסדרים יהיו על ידי הקטנת סכומי החובה, פריסת תשלומים נוחה, דחייה של תשלומים ועוד. נושא ההסדרים וגם נושא ההלוואות, מומלץ שיעשה במסגרת משא ומתן מול הבנקים. רצוי לעשות זאת בליווי של עורך דין שיש לו התמחות בפשיטות רגל.

איך לבחור עורך דין פשיטות רגל?

בארץ פועלים המון עורכי דין המתמחים בפשיטות רגל. יש לבדוק עליהם המלצות. ניתן לקרוא המלצות בכרטיס העסק של עורך הדין המופיע בגוגל וכמו כן אפשר גם לקרוא המלצות באתר האינטרנט הרשמי שלו וגם ברשתות החברתיות. יש לבדוק מהו המוניטין והדירוג שלו וכמה שנות ניסיון יש לו. אפשר גם לערוך שיחה ללא כל התחייבות ולהתרשם מעורך הדין.
לבסוף, מומלץ לקחת הצעות מחיר מ-2 או 3 עורכי דין מומלצים ולבחור בעורך הדין המתאים.

Call Now Buttonדילוג לתוכן