שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

איך רצוי לבחור עורך דין נזיקין – 6 טיפים שכדאי לכם לקרוא

תסכימו איתנו שבחיים יש כל מיני מצבים לא צפויים ועל מנת לטפל בהם, יהיה צורך להשתמש בשירותיו של עורך דין נזיקין. מדובר על מצבים בהם נגרם נזק לרכוש שלכם, לכם או מצבים בהם אתם גרמתם נזק לרכוש של אדם אחר או לאדם עצמו. לדוגמה, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, הסגת גבול, מטרד, תקיפה ולשון הרע.

איך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים עורך דין נזיקין בצורה הטובה ביותר?
בדיוק לשם כך, אספנו לכם כמה טיפים שמומלץ שתיישמו.

הכתבה בשיתוף עם עו"ד אורלי סונה דיני נזיקין.

טיפ מס' 1

עליכם לבחור עורך דין שתחום ההתמחות הבלעדי שלו הוא דיני נזיקין. הימנעו מבחירה בעורכי דין שעוסקים בעוד תחומים מלבד תחום הנזיקין. לדוגמה, אל תבחרו בעורך דין תעבורה שעוסק גם בתחום הנזיקין, גם במשפט מסחרי וגם בנדל"ן. אתם רוצים לבחור עורך דין שמתמחה אך ורק בנזיקין. לעורך דין כזה יהיה המון ניסיון וגם המון ידע בתחום.

טיפ מס' 2

עליכם להעדיף עורך דין שיש לו ניסיון של 10 שנים לפחות ולא עורך דין מתחיל שיש לו ניסיון של אולי 2 או 3 שנים בתחום. לניסיון יש משמעות כל כך גדולה ותודות לניסיון, ההכרעה יכולה להיות לטובתכם. בררו עם עורך הדין, האם יצא לו לייצג מקרים דומים לשלכם והאם היו הצלחות.

טיפ מס' 3

עורך הדין שמייצג אתכם צריך להיות איתכם לאורך כל הדרך. כלומר, לא רק בתחילת התהליך, אלא גם בסופו בבית המשפט. וודאו זאת עוד בהתחלה מול עורך הדין. כך תחסכו לעצמכם מצב שהתיק המשפטי שלכם יעבור לעורך דין אחר בגלל שיש עומס ובעיות בלוח הזמנים.

טיפ מס' 4

תסכימו איתנו שכאשר אנו רוכשים מוצר או שירות, אנו עושים סקר שוק. כך גם יש לעשות כאשר בוחרים עורך דין. על כן, עליכם להיפגש עם כמה עורכי דין המתמחים בדיני נזיקין ולעבור איתם על המקרה המשפטי שלכם. בפגישה, תוכלו גם לשאול לגבי התעריפים שלהם וכמו כן תוכלו להתרשם מהם ולראות אם אכן יש חיבור ואם השירות הוא באמת טוב או לא.

טיפ מס' 5

בדקו מה כתוב על עורך הדין בגוגל. כל שתצטרכו הוא להקליד את השם שלו וכך תוכלו למצוא המון כתבות, מאמרים שהוא כתב, סקירות של משפטים ועוד. במידה ומצאתם כתבות שליליות בעיקר, מומלץ שלא תבחרו בעורך הדין ותחפשו אחד אחר שיש עליו כתבות חיוביות ושיש עליו המלצות.

טיפ מס' 6

מלבד כל הטיפים שהוזכרו לעיל, הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם הוא לסמוך על תחושת הבטן שלכם. במידה ואתם מרגישים שיש כימיה עם עורך הדין ויותר מזה, שאתם מקבלים ממנו תחושה חיובית וטובה, אז נמליץ לכם להמשיך איתו. במידה ומשהו מרגיש לכם חשוד, הימנעו מלבחור בו.

שורה תחתונה

אנחנו משוכנעים שאם תפעלו על פי כל הטיפים שהוזכרו לעיל, הסיכוי שתבחרו עורך דין נזיקין שמתאים למקרה שלכם יהיה גבוה ביותר. שיהיה בהצלחה!

Call Now Button