שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
page

איך מחשבים את העלות של שירות מקצועי

ישנם אנשי מקצוע שהשירותים שלהם נדרשים בעיתות כאלה ואחרות של החיים. לפעמים השירות הנדרש לא דחוף ולפעמים הוא נדרש בהקדם וסוג השירות עצמו, כמו גם פרק הזמן שניתן להשיג אותו יקבעו את המחיר שהלקוח ישלם עבורו. יש עסקים שבהם אפשר יהיה להחליט על מחיר שיהיה מוסכם על נותן השירות ועל מי שמקבל אותו ויש אנשי מקצוע שפועלים על פי מחירון קבוע וברור שלא ניתן לחרוג ממנו (עורכי דין או נוטריונים, למשל). בכל מקרה של גביית תשלום על ידי איש מקצוע – ברוב המקרים תהיה תוספת של תשלום מע"מ ולא תמיד קל ללקוח או למקבל השירות להבין או לעשות את החישוב הנכון מה שיעור המע"מ ואיך לחשב אותו בצורה הכי מדויקת ונכונה על מנת לבצע את הערכת העלויות שלו.

 

מחשבונים מקוונים לעזרתם של הגולשים

כאשר שיעור המע"מ במדינה עומד על 17% אין זה פשוט לחשב במדויק מה סכום המע"מ בלבד ואיך הוא מתווסף למחיר של שירות ללא המע"מ. בזכות אתר של מחשבון מקוון אפשר לבחור באפשרות של מחשבון מע"מ וכך לבדוק מיד מה יהיה המחיר המבוקש עבור שירות זה או אחר. המחיר, ובעצם גובה המע"מ עצמו תלוי בסכום התשלום הראשוני, כלומר ללא המע"מ ולכן אין מדובר בסכום קבוע אלא בסכום שמשתנה על פי גובה התשלום הראשוני. מכאן שלקוח שרוצה לדעת בדיוק כמה יעלה לו שירות זה או אחר כולל המע"מ יצטרך לבצע חישוב מסובך של 17% מהסכום המדובר ואין זה פשוט. עם מחשבון שמחשב אך ורק את המע"מ – יהיה לו הרבה יותר קל, הוא לא יצטרך לבצע הערכה ותוך מספר שניות בלבד יידע את התוצאה הסופית שאותה ייקח בחשבון במערך השיקולים שלו.

 

החשיבות של ידיעת סכומים מדויקים לתשלום

כאשר מדובר בשירותים כמו אלה של עורכי דין או נוטריונים – אין ספק שהלקוח רוצה וצריך לדעת בדיוק כמה יעלה לו השירות. בזכות אתרי המחשבונים המקוונים הוא יכול לבדוק באופן מיידי, בלי לבצע חישובים מסובכים בראש או על גבי דפי נייר ובוודאי שהוא לא חייב להסתמך על הערכות גסות שלא תהיינה מדויקות. במחשבוני המע"מ אפשר לחשב ולעשות שימוש דרך המחשב, הטאבלט או הטלפון הנייד החכם ומכיוון שלכל אחד יש לפחות מכשיר אחד כזה בהישג יד תמיד – הרי שאפשר חיש מהר לבצע את החישוב הדרוש ולא צריך להשאיר שום פרט מהותי ליד הגורל או ללא נודע. גם בעלי מקצוע או עורכי הדין בעצמם עושים שימוש באתרי המחשבונים על מנת לתת ללקוחות שלהם את הצעות המחיר המדויקות ביותר שאפשר שעל בסיסן הם יכולים לקבל החלטות ולהבין האם שירות זה או אחר מתאים להם.

Call Now Buttonדילוג לתוכן