שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

במידה ונגרם נזק לכם או לרכוש שלכם או במידה ואתם גרמתם נזק לאדם אחר או לרכוש שלו, הרי שסביר להניח שתצטרכו לקחת את שירותיו של עורך דין נזיקין. דוגמאות למקרים כאלה הם תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, הסגת גבול, תקיפה ולשון הרע.

איך תדעו שאתם בוחרים עורך דין נזיקין בצורה הטובה ביותר? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

טיפ מס' 1 – בדקו את תחום ההתמחות של עורך הדין

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין נזיקין, בדקו שהוא מתמחה אך ורק בתחום זה ולא בעוד תחומים נוספים. יש המון עורכי דין שמפרסמים את עצמם כמומחים לתחום הנזיקין, כאשר בפועל הם עוסקים בתחומים נוספים. לדוגמה, עורך דין תעבורה שעוסק גם בתחום הנזיקין.

טיפ מס' 2 – בדקו את מספר שנות הניסיון שיש לעורך הדין

בחרו עורך דין נזיקין בחיפה או בכל מקום אחר בארץ ובדקו שיש לו ניסיון של שנים רבות (לפחות 10 שנים בתחום) וכמו כן שלא מדובר על עורך דין מתחיל שיש לו ניסיון של מספר שנים בלבד. אין ספק בכלל שלניסיון יש משמעות רבה. מעבר לכך, מומלץ גם לשאול את עורך הדין האם הוא נתן ייצוג משפטי במקרים שדומים למקרה שלכם.

טיפ מס' 3 – ייצוג משפטי לאורך כל הדרך

כאשר מדובר על משרד עורכי דין גדול, יכול להיות מצב בו התיק המשפטי שלכם יעבור מעורך דין אחד לשני וזאת עקב עומס ובעיות נוספות הקשורות ללוחות זמנים. על כן, לא בטוח שעורך דין שנתן לכם את הייעוץ המשפטי עוד בהתחלה, יהיה זה שגם ייצג אתכם בבית המשפט. אפשר למנוע מצב כזה, על ידי כך שאתם תוודאו עוד בהתחלה, שעורך הדין שהתחיל לטפל בתיק שלכם, הוא גם זה שיהיה לצדכם בבית המשפט.

טיפ מס' 4 – אל תוותרו על סקר שוק

כאשר אנחנו רוכשים מוצר או שירות, אנחנו עושים השוואת מחירים. על כן, יש להיפגש עם מספר עורכי דין בתחום הנזיקין, לעבור איתם על המקרה שלכם ולבדוק מהם התעריפים המבוקשים על השירות.

טיפ מס' 5 – בדקו חוות דעת על עורך הדין

חשוב מאוד לחפש המלצות ודירוג על עורך הדין. כך תוכלו לדעת האם מומלץ לקחת את שירותיו או שכדאי לוותר ולבדוק לגבי עורך דין אחר.

טיפ מס' 6 – אין כמו לסמוך על תחושת הבטן שלכם

כל הטיפים שהוזכרו לעיל הם מצוינים אבל תמיד מומלץ שתסמכו על תחושת הבטן שלכם. בדקו האם יש כימיה ביניכם לבין עורך הדין, האם אתם מקבלים ממנו תחושה חיובית, האם משהו בהתנהגות שלו מרגיש לכם חשוד, האם אתם מרגישים שהוא מבין את הבעיה שלכם ויעשה הכל על מנת לפתור אותה וכו'. הכי חשוב הוא שבסופו של דבר, תבחרו בעורך דין שנותן לכם הרגשה מצוינת וכזה שתסתדרו איתו.

Call Now Button