שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

כאשר אנשים שחייבים חובות לנושים וכבר מתחילים הליכי הוצאה לפועל, ההמלצה היא לפנות בהקדם אל עו"ד לפשיטת רגל. השאלה היא מתוך מגון כה רב של עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל, במי לבחור? למעשה בחירה של עורך דין מקצועי ויעיל, זה אינו עניין של מה בכך. אין זה אומר, כי משרד גדול של עורכי דין רבים, ישרת את מטרתכם. לפעמים משרד קטן של עו"ד אשר מתמחה שנים בפשיטת רגל ויש עליו המלצות של חברים או אנשים שאתם מכירים, ילווה אתכם אישית בהליך מורכב ומתיש זה, מתחילתו ועד לסופו.

 

אל תשימו לב למשרד  עו"ד מפואר או מיקום יוקרתי

הרבה אנשים נופלים וטועים בבחירה של עורך דין לפשיטת רגל, כאשר השיקולים בבחירה הם מוטעים, כגון: מיקום המשרד או משרד מפואר. גם להבטחות רבות, מומלץ שלא לשים לב. עו"ד מקצועי, יתעמק בתיק שלכם, ייעץ לכם מה לעשות, כיצד הוא יסייע לכם בשלבים של פשיטת הרגל, כמה זמן זה עשוי לארוך וכן, עוה"ד יבהיר לכם מהם השלבים שיש לבצע. על  החייב, לחוש בכימיה עם עוה"ד, תחושה של ביטחון וכן, הצלחות שהשיג בתיקים של בקשה לפשיטת רגל. תוכלו לבצע כמה ראיונות טלפונים עם מספר עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל ומחיקת חובות וכן, תוכלו לצמצם את הרשימה שלכם כשאר תבחרו עורכי דין מומלצים שיש עליהם חוות דעת טובות והמלצות ממכרים או חברים.

 

טיפים חשובים שיסייע לכם בבחירה נכונה של עו"ד לפשיטת רגל

ישנם עורכי דין שעוסקים בכמה תחומים. יש לדעת כי פניה אל עו"ד המתמחה רק בנושא של פשיטת רגל, תהיה בחירה נכונה וכן, הוותק של המשרד והצלחותיו בתיקים רבים מסוג פשיטת רגל. הם אלה שיהיו השיקולים העיקריים שלכם בבחירה נכונה של עו"ד המתמחה בנושא זה. גם זמינות של עו"ד לפשיטת רגל מהווה נדבך חשוב, היות ועו"ד העונה בזמינות גבוהה לכל שאלה של הלקוח, מראה כי הוא מקצועי ומעניק שירות אדיב ומהימן.מה שחשוב הוא שעוה"ד המתמחה בתחום של פשיטת רגל, יוביל את לקוחותיו אל חוף מבטחים.

 

התרשמו מהפגישה הראשונה עם עוה"ד וחתמו על הסכם שכר טרחה

עלים להגיע לפגישה הראשונה עם עוה"ד לפשיטת רגל, כך שתוכלו להתרשם ממנו ואם החלטתם שאתם מעוניינים לשכור את שירותיו, מומלץ לחתום על הסכם שכ"ט. כמו כן, אם עו"ד לפשיטת רגל, ימסור לכם את הטלפון הנייד האישי שלו, יראה כי הוא יהיה זמין עבורכם ותוכלו תמיד להתייעץ עימו או לשאול את השאלות המתבקשות, הטיפול וההתקדמות בבקשת פשיטת הרגל ועוד. בדקו את כל הפרטים אודות משרד עו"ד, כאשר המשרד עוסק באופן פעיל בתחום פשיטת גל ומחיקת חובות. שימו לב כי יש רקע מכובד למשרד, פרסומים משפטיים, פסקי דין, מאמרים וכדומה.

 

 

Call Now Button