שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

איך לבחור עורך דין מקרקעין?

 

כל עסקת מקרקעין היא עסקה מורכבת. על כן, כל לקוח שניצב בפני עסקה כזאת, זקוק לייעוץ וגם לייצוג משפטי שיינתן על ידי עורך דין מקרקעין שיהיה גם מקצועי וגם מנוסה. אחד המומלצים בארץ הוא משרד עורכי דין קינן, חיים ושות'. כמו כן, עורך הדין ילווה אותו בכל שלבי העסקה. אז איך מבצעים את הבחירה בעורך דין מקרקעין? לפניכם המדריך המלא.

בקיאות מלאה בתחום

יש פרמטר מרכזי וחשוב, כאשר בוחרים עורך דין מקרקעין והוא המומחיות המשפטית. עליכם לחפש עורך דין שמתמחה בדיני מקרקעין וזהו תחום התמחותו העיקרי והמרכזי. כלומר, עורך הדין צריך לעסוק בתחום הזה יום יום ואין זה תחום משני שלו. כמו כן, עורך דין מקרקעין צריך להכיר גם תחומים משיקים לתחום המקרקעין כמו, תכנון ובניה, דיני חוזים, מיסוי מקרקעין ועוד. כך הוא יוכל להעניק ייעוץ משפטי בכל ההיבטים של העסקה וגם לשמור על האינטרסים של הלקוח.

יסודות והקפדה על פרטים

כאשר מדובר על רכישה ומכירה של נכסים ועל עסקאות תמ"א 38, פינוי בינוי ועסקאות נוספות בתחום המקרקעין, צריך לזכור שאלה עסקאות מורכבות שדורשות גם טיפול מדויק ומקצועי. עורך דין מקרקעין צריך להיות מאוד יסודי וגם מסודר בעבודתו ולהקפיד על כל הפרטים הקשורים לעסקה.  נציין נחדד שרק עורך דין מקרקעין שעוסק בתחום המקרקעין בצורה שוטפת ויש לו ניסיון בתחום, יידע לעבוד בצורה הנכונה ולשמור על הזכויות של הלקוח שלו.

כריזמה וביטחון

כאשר בוחרים עורך דין מקרקעין, יש לקחת בחשבון שני פרמטרים חשובים כמו, מומחיות משפטית וגם נהלי עבודה מסודרים. כמו כן, על מנת שיהיה אפשר להפיק את המקסימום מהעסקה לטובת הלקוח, עורך הדין צריך להיות לא רק בקיא בכל הקשור למאטריה המשפטית אלא עליו גם להפגין ביטחון וכריזה מול הצד הנגדי. אם יתווסף לכל אלה גם כושר שכנוע וגם כושר ביטוי גבוה, הרי שהדבר יבטיח תוצאה משפטית טובה וגם תוצאה כלכלית טובה.

כימיה אישית

כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל הם חשובים מאוד, מה שכן על מנת שיהיה שיתוף פעולה יעיל וגם פורה בין הלקוח לבין עורך הדין, מומלץ גם שתהיה כימיה אישית מצוינת בין הצדדים וכמובן אווירה נעימה. כך יוצא שחייבים להתקיים יחסי אמון ועורך הדין צריך לתת ללקוח הרגשה שהוא בידיים טובות.

טיפים נוספים מאיתנו

-מומלץ לקרוא כמה שיותר חוות דעת על עורך הדין. אם חוות הדעת היא חיובית, הדבר אומר שעורך הדין הוא מקצועי והלקוחות קיבלו ממנו שירות טוב ויצאו מרוצים. מומלץ לשאול בני משפחה וגם חברים האם יש להם עורך דין שהם ממליצים עליו. כמו כן, אפשר גם לחפש המלצות בגוגל.

-כיום פועלים בישראל המון עורכי דין בתחום המקרקעין. מומלץ לקחת הצעות מחיר מעורכי הדין המומלצים ובהתאם לשקול אצל מי לקחת את השירות. יכול להיות מאוד שתגלו פערים במחירים. אל תתפתו לבצע התקשרות עם עורך הדין שנתן את המחיר הנמוך ביותר. הזול עשוי לעלות ביוקר. שכללו את כל הפרמטרים (המלצות, שנות ניסיון, שירות, מחיר) ובהתאם לכך בצעו את הבחירה.

Call Now Button