שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

איך לבחור עו"ד גירושין?

אין ספק שגירושין הם דבר כואב ומטלטל, הפוגע בשני בני הזוג ובעיקר בילדים, אך ניתן למזער את הנזקים אם עושים זאת נכון.

במאמר הבא נפרט מהם הקריטריונים שצריך לבדוק לפני שבוחרים עו"ד דין גירושין טוב, כזה שידאג לאינטרסים שלכם ושל הילדים (אם יש) וידע כיצד להביא את התוצאות הטובות ביותר במינימום נזק כלכלי ומנטלי.  

בחירת עורך דין גירושין טוב הוא הצעד הראשון בדרך להסדר בר קיימא איתו תוכלו לחיות.

זכרו שלאחר מכן הסטטוס קוו יישמר שנים רבות, אלא אם כן יהיה שינוי במצב אחד מבני הזוג, לכן חשוב להשקיע מחשבה ולדאוג שהסדר הגירושין, כמו גם הסכם הממון, קביעת המזונות, המשמורת על הילדים וכדומה יטופלו כיאות ובצורה מקצועית ומסודרת.

כיצד לבחור עורך דין גירושין טוב?

הנה כמה פרמטרים פשוטים שאתם יכולים לבדוק ולקבל החלטה על פיהם:

ותק ומקצועיות – כמו בכל תחום אחר, גם עורך דין מקצועי בעל ניסיון רב יוכל לתת מענה טוב יותר לכל תיק גירושין ולו רק מכיוון שהוא מכיר את המערכת היטב, יודע מה הלך הרוח בבית הדין לענייני גירושין ולענייני משפחה, מכיר את כל פסקי הדין התקדימיים ויודע לנווט את ההליך בצורה חלקה וחכמה.

המלצות אישיות – כמובן שהמלצה אישית ממי שכבר היו לקוח של אותו עורך דין הוא כלי יעיל ביותר בבחירת עורך הדין ואם יש בן משפחה, חבר או מכר שטופלו על ידי אותו עורך דין ויצאו מרוצים בסופו של דבר, יש לכך משמעות גדולה, אף על פי שכל מקרה לגופו, מה שמוביל לסעיף הבא:

עורך דין בעל התמחות מתאימה – ישנם עורכי דין מעולים רבים אך אין זה אומר שהם מתאימים לטיפול בתיק שלכם. בדקו האם אותו עורך דין טיפל בעבר בתיקים בהם הרכב השחקנים היה דומה לזה שלכם.

סיבות לוגיסטיות: קרבה גיאוגרפית, עלות עורך הדין ועוד – כמובן שאי אפשר להמעיט בערך הפרטים הללו ובראש ובראשונה עלות הטיפול בתיק שלכם. ישנם פערים גדולים מאוד במחירים בין עורכי הדין השונים, אך כפי שצוין בהתחלה, כיוון שזהו הסדר חד פעמי לשנים רבות – כדאי להשקיע קצת יותר בהתחלה כדי לחסוך לאורך הדרך. עורך דין מנוסה ומקצועי יידע להשיג עבורכם את ההסדר הטוב ביותר האפשרי הן מבחינת גובה תשלום המזונות, חלוקת הרכוש וכדומה. כמו כן, מומלץ לאתר עורך דין גירושין בעל קרבה גאוגרפית אליך.למשל, אם אתם תושבי חיפה והקריות, מומלץ לאתר עורך דין גירושין בחיפה שיעניק לכם ייצוג מתאים.

הצלחות מוכחות – לא בושה לשאול את עורך הדין לגביו אתם מתעניינים על תיקים קודמים. כמובן שהכול חייב להיות דיסקרטי ושמות המעורבים בתיקים לא ייחשפו בפניכם אך כן תוכלו לקבל אינדיקציות לגבי מספרים שנסגרו, חלוקת זמני שהייה, משמורת וכדומה ולהבין לאן אתם הולכים עם התיק שלכם ועם אותו עורך דין. כמובן גם שהתיק לא תלוי רק בו אלא בשאר המשתתפים, הצד השני ומעל כולם השופט אך מבחינתכם עשיתם את המקסימום כדי להגיע מוכנים להליך הגישור או למשפט.

 

Call Now Button