שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

איך לבחור את העורך דין המתאים ביותר

אין זה פשוט לבחור עורך דין. ללא קשר לנושא המדובר או למקרה אשר בגינו מחפשים שירות משפטי חשוב מאד לדעת לחיפוש עורך דין שילווה את המקרה הוא חיפוש חשוב ומהותי שיכול גם לקחת לא מעט זמן ולכן חשוב מאד להבין מה מחפשים ואיפה לחפש ולמצוא. בחירה של עורך הדין יכולה להוות את מה שיכריע את הכף לטובתו או לחובתו של הלקוח ולכן מדובר באחת ההתלבטויות הכי משמעויות שאפשר להיתקל בהן במהלך החיים. ראשית מפני שעורכי דין עוסקים בתחומים ספציפיים ולפעמים נישתיים ולא כל עורך דין יכול להציע שירותים בכל התחומים הקיימים. שנית כי חשוב לבחור עורך דין מומלץ ומנוסה. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ למשל, יהיה כזה שיש עליו המלצות ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

 

למה צריך לשים לב כאשר צריכים לבחור עורך דין?

 

יש כמה נושאים מהותיים שחשוב מאד לשים אליהם לב כאשר מתחילים לבחון אפשרויות של עורכי דין. כאמור קודם כל צריך מלכתחילה לפנות לעורכי דין שעוסקים בתחום המדובר. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ לא יוכל להציע שירותים בתחומי חוזים או ענייני משפחה. תחומי העיסוק מפורסמים בדרך כלל באתרי האינטרנט או על גבי כרטיסי הביקור כך שאפשר מראש לדעת האם יש טעם לפנות לאותו עורך דין. הדבר הבא לברר הוא מידת הניסיון שלו גם בייצוג בתיקים באופן כללי וגם במקרים שדומים במדויק למקרה הנוכחי. ניסיון רב יצביע על כך שעורך הדין מעודכן ומעורה ולבטח גם מכיר את נבכי החוק וכל הסעיפים הרלוונטיים. חשוב לוודא שלעורך הדין יש רישיון בתוקף לעסוק בתחום, שהוא מעולם לא נבדק בוועדת האתיקה ושיש הרבה מאד המלצות לגביו לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינת יחסי האנוש והתקשורת הבין אישית שלו.

 

החשיבות של בחירת עורך דין

 

יש מקרים שבהם הטיפול בתיק משפטי יהיה ארוך וייקח לא מעט זמן. ישנם מקרים גם שבהם יידרש עורך הדין למצוא את דקויות החוק או להשיב על התפלפלויות כאלה ואחרות שיש בהן כדי להכריע את התיק. מסיבות אלה יש חשיבות לבחירה מדויקת של עורך הדין המתאים. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ למשל הוא איש מקצוע לכל דבר וללא ספק התחום של רשלנות רפואית הוא גם רגיש ועדין ויש הרבה מה לדעת כדי לגשת אליו כמו שצריך. עורך הדין הנכון יידע בדיוק איך יהיה הכי מתאים לטפל במקרה שלפניו ובמקרים רבים אפילו כשבתחילת התהליך נדמה שאחוזי ההצלחה אינם גבוהים – הוא זה שיצליח להפוך את הקערה על פיה ולסיים את התהליך כאשר ידו של הלקוח שלו היא על העליונה.

Call Now Button