שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

תרגום סילבוס

מאת: שירה אלה, צוות אתר Israelnotary

חברות תרגום מספקות שירותי תרגום של מסמכים שונים. לעיתים מדובר בתרגום של מסמך רפואי, לפעמים בתרגום משפטי. ישנן סיטואציות בהן נדרש תרגום טכני או תרגום שיווקי הנועד לקידום מטרות כלכליות.

תרגום סילבוס הוא סוג נוסף של תרגום שנדרש לנו לעיתים. כאשר אנו זקוקים לעבודת תרגום סילבוס עלינו להשקיע מחשבה בבחירת המתרגם על מנת לקבל תרגום טוב ומקצועי. במסגרת פנייה אל חברת תרגום, יש לבדוק באילו סוגי תרגומים החברה העוסקת. כמו כן, כדאי לבדוק איזה תהליך עובר מסמך בעבודת התרגום. האם ישנה מחלקת הגהה בחברה, האם שמים דגש על כל כללי הפיסוק וכדומה.

תרגום סילבוס אצל נוטריון

משרד נוטריון מספק שירותי תרגום רבים בתחומים שונים. תרגום נוטריוני דרוש לנו במקרים בהם אנו רוצים להציג מסמך בפני רשויות מסוימות אשר דורשות אישור נוטריון לתקפות המסמך. במקרים כאלה, יש לגשת אל נוטריון לביצוע עבודת תרגום סילבוס. כדאי לחפש נוטריון בעל רקע בתחום הלימודים הרלוונטי על מנת שיידע לתרגם כראוי את הסילבוס. כמו כן, יש לוודא את שליטתו המוחלטת של נוטריון בשפות הרלוונטיות.

תרגום סילבוס – הכללים

עבודת תרגום סילבוס יכולה להיעשות על ידי גורמים שונים כמו חברת תרגום או נוטריון. כאשר אנו מנסים לגבש החלטה אל מי לפנות, עלינו לזכור מספר דברים:

1. תרגום נוטריוני – אם יש לנו צורך בתרגום נוטריוני, עלינו לפנות אל נוטריון. בחירת נוטריון יכולה להצטמצם לאלו אשר בעלי רקע לתחום הלימוד של הקורס.

2. עמידה בלוח זמנים – כל בעל מקצוע טוב שנפנה אליו יהיה עמוס בעבודה. על כן, חשוב מאוד לקבוע לוח זמנים לסיומו של תרגום סילבוס על מנת שלא נהיה מאוכזבים מן השירות. אם דרוש לנו תרגום דחוף, יש להבהיר זאת מיד לבעל המקצוע ולוודא עמו כי ביכולתו לעמוד בלוח הזמנים שהצבתם.

3. סקר שוק – בחרתם ללכת לחברת תרגום או למתרגם עצמאי? בדקו את המחירון המצוי ואל תסגרו עסקה עם המתרגם הראשון שנקרה בדרככם. עשו בירור מקיף לגבי רמת המחירים הנהוגה ואל תשלמו יותר.

4. שפת אם של המתרגם – אין זה משנה אם פניתם אל נוטריון או אל אדם אחר לביצוע תרגום סילבוס. כך או כך חשוב מאוד שתוודאו כי מי שבחרתם לתרגם הינו אדם אשר יודע את שתי השפות על בוריין.

Call Now Button