שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666

תרגום משפטי

מאת: שירה אלה, צוות אתר Israelnotary

כאשר אנו זקוקים לתרגום של מסמך כלשהו, יש לתת את הדעת איזה סוג של תרגום אנחנו צריכים. תרגום משפטי הוא תרגום של מסמך שאופיו משפטי ועל כן עבודת התרגום צריכה להיעשות על ידי אקדמאי בעל תואר במשפטים. ניתן להפנות עבודת תרגום משפטי אל עורך דין וכמובן כי תרגום משפטי הינו גם עבודתו של נוטריון.

תרגום משפטי – מהו?

תרגום משפטי טוב הוא תרגום אשר בוצע על ידי בעל מקצוע מעולם המשפט. יהיה זה משפטן, עורך דין או נוטריון, מסירת עבודת תרגום משפטי לכל מאלו, מבטיחה תרגום מדויק יותר המעניק את המשמעות הנכונה והמתאימה למושגים משפטיים שונים.

כאשר אדם זקוק לתרגום בעל אישור נוטריוני, יש לפנות אל נוטריון שיבצע את עבודת תרגום משפטי. בחירת נוטריון תיעשה על פי השפות בהן נדרש התרגום כאשר כל משרד נוטריון מציע תרגום נוטריוני משפטי במגוון של שפות ועל הלקוח לפנות אל נוטריון מתאים השולט בשפות הנדרשות.

סוגים של תרגום משפטי

תרגום משפטי יכול להתבצע לגבי כל מסמך משפטי שהוא. מה למשל ניתן לתרגם במסגרת תרגום משפטי:

1. תרגום תביעות – במסגרת תרגום משפטי של תביעות, אם נעשה על ידי נוטריון ואם לא, ניתן לתרגם את החלטות בית המשפט, את פסק הדין וכמובן את כתב התביעה וכתבי הטענות האחרים.

2. תרגום חוזה משפטי – יהיה זה חוזה מקרקעין, חוזה שותפות עסקית או חוזה עבודה אישי, כל חוזה משפטי ניתן לתרגמו תרגום משפטי כאשר מומלץ לפנות אל נוטריון אשר עובד כעורך דין בתחום המשפטי בו עוסק החוזה. במה דברים אמורים? אם עלינו לתרגם הסכם ממון, יש לפנות אל נוטריון המתמחה בדיני משפחה.

3. פנייה אל נוטריון – תרגום משפטי יכול להיעשות על ידי כל מתרגם אך אם אנו רוצים תרגום מדויק ומנוסח היטיב, יש לפנות אל מתרגם משפטי. ניתן לשכור את שירותיו של נוטריון לעבודת תרגום משפטי וכך מובטחת לנו עבודה טובה ומדויקת.

מילה על נוטריון

נוטריון הוא עורך דין בעל וותק של 10 שנות פעילות לפחות אשר קיבל רישיון נוטריון ממשרד המשפטים. חתימתו של נוטריון על מסמך, בין השאר גם על תרגום משפטי, מאפשר שימוש במסמך מול רשויות ומוסדות כולל בתי משפט. אישור נוטריוני מעיד על מקוריות המסמך ומאמת את זהותו של החתום על המסמך.

Call Now Button