שרותי נוטריון אקספרס

משרד עורכי דין ונוטריון משה אלפסי
שירותים ותרגומים נוטריונים - 03-7266666
נוטריון - המדריך השלם
נוטריון - ערך מוסף
נוטריון - שירותים ותרגומים 03-7266666
post

מדוע תרגום אתרים הוא קריטי לאתר ישראלי?

הכלכלה הישראלית נמצאת במצב מעולה אך אי אפשר להתעלם מכך שזו כלכלת אי שאין לה קשר למדינות אחרות והכי חשוב שזו כלכלה מאוד אבל מאוד קטנה. לכן אם יזם ישראלי רוצה להצליח הוא צריך לפנות אל חו"ל. העניין שיש הבדלי שפה בין השוק הישראלי ובין השוק האמריקאי וכך יזם עם אתר אינטרנט ישראלי לא יכול למכור דרכו לארצות הברית.

אז מה עושים? אם כן אנו ממליצים לכם לבצע תרגום אתרים. תרגום של אתר יכול לפתוח את העסק שלכם לשווקים עצומים וכך להגיע לאנשים רבים. כיום זה קל מאוד לבצע תרגום וכל שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל חברת תרגום ולבקש ממנה שתתרגם את האתר לכל שפה שאתם רוצים. התרגום אין משמעו להקים אתר מאפס אלא להתבסס על הקיים וזה משמעותי ביותר לכל בעל עסק מכיוון שזה חוסך המון עלויות.

האם כדאי לי לתרגם אתר לבד?

עולה השאלה האם תרגום אתרים זה דבר שאפשר לעשות לבד, למשל עם גוגל טרנסלייט? אם כן אין ספק כי כלי התרגום של גוגל הוא מאוד מתקדם אך אי אפשר לסמוך עליו שיבצע תרגום כמו שצריך.

עליכם להבין כי תרגום אתר באופן עצמאי זה לא רעיון טוב. כל טעות באתר המתורגם משמעה שאנשים לא יסמכו על האתר שלכם ולא ירצו לקנות בו ולכן ההמלצה שלנו היא לפנות אל חברה מקצועית שתעשה את התרגום ולאפשר לה לתרגם את האתר וכך להבטיח כי האתר יהיה ברמה גבוהה ויגיע אל מיליוני לקוחות בכל העולם.

מדוע כדאי לבצע תרגום אתרים עם חברה ישראלית?

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה עם איזה חברה אתם עושים תרגום אתרים. אנו ממליצים לכם לבצע את התרגום רק עם חברה ישראלית. תמיד אנו נצטרך לתרגם את האתר מעברית לשפה אחרת.

זה אומר כי יש חובה לשלוט בעברית ברמה הגבוהה ביותר שיש וזה אומר כי רק חברה ישראלית עם מתרגמים ישראליים יכולה לעשות זאת. אם תפנו אל חברה זרה יכול להיות שהיא תדע מעולה אנגלית, ספרדית או סינית אך לא יהיה לה מושג בעברית וזה יפגע קשות באתר שלכם. כיום יש חברות ישראליות עם ידע עצום במגוון שפות ולכן עם חברה ישראלית אתם יכולים לישון בשקט בלילה ולהיות בטוחים כי התרגום יהיה מעולה.

כיצד אדע מה הרמה של חברת התרגום שאליה אני פונה?

אין ספק שכאשר אנו פונים אל חברה בשביל תרגום אתרים אנו צריכים להבטיח כי תרגום האתר יהיה מעולה. אז איך נדע מה הרמה של חברת תרגום אליה אנו פונים? אם כן אנו מציעים לכם לדבר עם לקוחות של החברה ולשמוע מהם מה הם חושבים על התרגום והאם הם היו מרוצים מחברת התרגום.

Call Now Buttonדילוג לתוכן